اپلیکیشن ویز رفع فیلتر شد

0
دسته بندی : موبایل
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 6946 بار

اپلیکیشن ویز waze یک اپلیکیشن مسیر یاب بر روی گوشی است که بهترین راه را برای عبور از ترافیک برای رسیدن به مقصد به شما نشان می دهد.

اپلیکیشن ویز رفع فیلتر شد

Waze یک اپلیکیشن تقریبا کاربردی برای رانندگان است که می توانند با انتخاب مسیر مبدا و مقصد بهترین راه را برای رسیدن سریع تر به مقصد بدون ترافیک های سنگین پیدا کنند.

این اپلیکیشن بیشتر مورد استفاده رانندگان تپسی و اسنپ بود که اواخر زمستان سال گذشته، نه از سوی کمیته فیلترینگ، بلکه به دستور یکی از مقامات قضایی فیلتر شد. حال با گذشت قریب به چند ماه به نقل از سایت زومیت این اپلیکیشن رفع فیلترینگ شده است، این خبر می تواند برای رانندگان بسیار خوشحال کننده باشد.

البته هنوز هیچ اطلاع رسمی در این باره منتشر نشده است و مشخص نیست تا چه زمانی امکان استفاده از این اپ بدون فیلترشکن ممکن خواهد بود یا به‌طور کلی رفع فیلتر شده است. این نرم‌افزار توسط استارت‌آپ رژیم صهیونیستی ویز ایجاد شد؛ ولی گوگل در ۱۱ ژوئن ۲۰۱۳، آن را به قیمت ۱.۰۳ میلیارد دلار به تصاحب خود درآورد و یکی از سرویس‌های گوگل محسوب می‌شود. ویز یکی از بهترین نرم‌افزارهای مسیریابی در دنیا است و در ایران نیز محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. 

اپلیکیشن ویز رفع فیلتر شد

ویز نرم‌افزاری مبتنی بر سامانه موقعیت‌یاب جهانی است که از سیستم ناوبری Turn-by-Turn استفاده می‌کند.

اپلیکیشن ویز Waze با وصل شدن گوشی همراه شما به اینترنت شروع به کار می کند شما برای استفاده از این اپلیکیشن می بایست GPS خود را فعال کنید تا با وصل شدن به ماهواره های موجود در فضا راههای ارتباطی ، مسیرهای پیش رو و میزان ترافیک برای شما برروی نقشه نمایان شود.

البته چندی است این گونه اپلیکیشن ها در بین مردم روایج یافته اند با توجه به گسترش خیابان ها و اتوبان ها و نیز تغییرات دائمی مسیرها رانندگان تمایل بیشتری برای استفاده از این نرم افزارها دارند، البته این قبیل اپلیکیشن ها در سفرهای برون شهری نیز به وفور مورد استفاده قرار میگیرند، قطعاً پیشرفت تکنولوژی باید در مسیر ایجاد رفاه بیشتر برای مردم قدم بردارد. 

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.