سامسونگ گوشی منعطف می سازد

0
دسته بندی : موبایل
جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 6109 بار

سامسونگ برند مطرح و محبوب این روزها در زیمنه تولید گوشی های هوشمند ید طولایی دارد این کمپانی آسیایی در عرصه رقابت با دیگر برندها قصد دارد گوشی های منعطف تولید کند.

سامسونگ گوشی منعطف می سازد

سامسونگ Samsung برند مطرح آسیایی است که توانسته در عرصه بین المللی خوش بدرخشد و راه خود را به دیگر قاره ها باز کند، گوشی های هوشمند تولید این کمپانی با نمونه های شرکت اپل غول آمریکایی برابری می کند.

همیشه تولید گوشی های منعطف جز رویای انسان بوده است، امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد تحقق بسیاری از رویاهای انسان هستیم، سامسونگ در جدیدترین اطلاعاتی که توسط منابع خبری نزدیک به این کمپانی منتشر شده است درصدد است گوشی های تاشو تولید و روانه بازار کند.

به گزارش BusinessKorea و با استناد به گفته‌های منابع نزدیک به سامسونگ، ظاهرا این شرکت کره‌ای در حال حاضر مشغول ساخت یک گوشی هوشمند اندرویدی جدید است که کاربران می‌توانند آن را تا کرده و بدین ترتیب ابعاد این دستگاه را به نصف کاهش دهند. منابع داخلی سامسونگ اعلام کرده‌اند که این شرکت فرآیند تولید دستگاه یادشده را از حدود پنج سال قبل آغاز کرده؛ اما در نهایت بدون ارائه‌ی هیچ دلیل خاصی، این پروژه را لغو کرد. حال این غول کره‌ای مجددا فعالیت‌های خود برای ساخت یک گوشی هوشمند تاشو را آغاز کرده و البته این بار هم دلیل چنین اقدامی اعلام نشده است.

سامسونگ گوشی منعطف می سازد

شرکت کره ای سامسونگ تاکنون چندین پروژه متفاوت برای تولید گوشی های منعطف طراحی واجرا کرده و هزینه های بسیاری را نیز در این راه صرف کرده است اما تاکنون موفق به تولید انبوه این محصول خود و تجاری سازی آن نشده است.

بر اساس آنچه در گزارش‌های قبلی اعلام شده است، سامسونگ در رفع تعدادی از نگرانی‌هایی که در مورد مقاومت و استحکام گوشی هوشمند تاشو وجود دارد، با مشکل مواجه شده و هنوز مشخص نیست که این شرکت اکنون به رفع مشکلات مورد اشاره نزدیک شده است یا خیر. بر اساس شایعات مختلف، انتظار می‌رود گوشی هوشمند گلکسی ایکس سامسونگ در سال جاری معرفی شود، اما اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که براساس آن، زمان معرفی این محصول تا سال آینده به تعویق افتاده است.

بسیاری از کاربران و نیز تحلیل‌گران انتظار دارند که اولین گوشی هوشمند منعطف جهان توسط شرکت سامسونگ تولید شود؛ اما شاید این اتفاق در نهایت رخ ندهد، زیرا اخیرا گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که بر اساس آن‌ها، گفته می‌شود شرکت زدتی‌ایی موفق شده است تا یک دستگاه تاشو تولید کند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.