واکنش وزیر ارتباطات به تعطیلی وبسایت تاینی موویز

3
دسته بندی : گزارش ویژه
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 2371 بار

فیلترینگ سایت تاینی موویز Tiny Moviez به گفته ی آذری جهرمی از جانب وزارت ارتباطات نبوده است، این سایت منبع فیلم و سریال می باشد.

Tiny Moviez

به گزارش کلیک؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی درباره تعطیلی سایت تاینی موویز Tiny Moviez از بی اخلاقی برخی از کاربران فضای مجازی و بازخوردهای غیر حرفه‌ای و ناپسند کاربران نسبت به تعطیلی تاینی موویز به عنوان بزرگترین سایت دانلود فیلم در ایران انتقاد کرد.

آذری جهرمی در رابطه با رویکرد وزارت ارتباطات درباره تعطیلی سایت تاینی موویز گفت: سایت دانلود فیلم تاینی موویز فیلتر نشده است و وزارت ارتباطات در تعطیلی این سایت هیچ نقشی نداشته است.

وی تاکید کرد: هنگام اعتراض کردن و پیگیری مطالبات، ادبیات پیگیری مطالبات مهم و اثرگذار است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: از خواندن برخی اظهار نظرهای رکیک در پست مربوط به شهید عزیز محسن حججی شرمسار شدم. در قرآن مسلمانان حتی از فحش دادن به بت‌های کافران منع شده‌اند. رعایت ادب حتما اثرگذاری بیشتری در پیگیری مطالبات دارد.

Tiny Moviez

داستان تعطیلی سایت تاینی موویز از زبان دادستان تهران

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران در طول سخنرانی در یازدهمین نشست شورای معاونان دادستانی از دستگیری ۶ تن از اعضای یک سایت دانلود فیلم خبر داد که فیلم‌های مبتذل و مستهجن را تهیه و دوبله کرده‌اند و از سه سال گذشته تا به امروز ۱۸ هزار فیلم و سریال خارجی را پخش کردهاند و از این راه توانسته‌اند تا مبالغی نامشروع کسب کنند.

دادستان تهران تاکید کرد: تارنمای مورد استفاده این باند به عنوان بزرگ‌ترین مرجع دانلود فیلم ها و سریال‌های هالیوودی بدون فیترینگ فعالیت داشته است و حالا فعالیت این سایت با دستگیری اعضای این تارنما متوقف شده است.

گفتنی است؛ سایت تاینی موویز Tiny Moviez هنور بیانیه‌ای در رابطه با صحبت‌های دادستان تهران منتشر نکرده است اما با توجه به تغییر دامنه سایت تاینی موویز، نام کانال تلگرامی این سایت دانلود فیلم و آپدیت شدن این سایت در روزهای هفتم و هشتم مهر ماه باید گفت که سایت تاینی موویز همچنان بدون هر گونه فیلترینگ فعال است و مشترکان این سایت می‌توانند به محتوای سایت تاینی موویز برای دانلود دسترسی داشته باشند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 


 

 
 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.