فضاپیمای بیگانه از طرف ناسا شناسایی شد

0
دسته بندی : علمی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 2692 بار

همه ما کم بیش در مورد بیگانه ها یا همان یوفوها (UFO) اطلاعاتی داریم اما تاکنون هیچ مدرک مستندی مبنی بر این که آیا بیگانگان وجود دارند یا خیر در دسترس نبوده است.

فضاپیمای بیگانه از طرف ناسا شناسایی شد

چندی قبل ناسا توانست فضاپیمایی ناشناخته را در مدار کره زمین شناسایی کند. این خبر میتواند برای همه ما هیجان انگیز باشد اما سوال اینجاست که آیا واقعا این یک فضاپیما بوده یا خیر؟ و آیا اگر جواب این سوال مثبت باشد آنها با چه قصدی به زمین نزدیک شده اند؟

تفاوت این گزارش با بقیه گزارش هایی که تا کنون دیده اید این است که ناسا اعلام نموده که در دیده شدن این فضاپیما هیچ شکی وجود ندارد و باید گفت که NASA این خبر را رسما تایید کرده است که البته این خبر سروصدای بسیاری در بین رسانه ها به پا کرده است. چنین رویدادی در دهه 60 میلادی به وقوع پیوست و با گذشت زمان زیادی از این حادثه، این مستندات همچنان یکی از شک برانگیز ترین مستندات تاریخ ناسا به شمار می آید.

فضاپیمای بیگانه از طرف ناسا شناسایی شد

پروژه جمنای Project Gemini یکی از پروژه های پرسروصدای ناسا بود که در دهه 60 میلادی استارت خورد. در آن زمان ایلات متحده آمریکا و شوروی سابق در این زمینه با یکدیگر رقابت سختی را در پیش داشتند. جمنای، دومین ماموریت دارای سرنشین ایالات متحده بود و تمامی رویداد‌هایی که در این سفر رخ می‌داد، توسط فضانوردان نیز قابل مشاهده بود.پس از موفقیت برنامه فضایی عطارد (مرکوری) و همچنین قرار دادن اولین فضانوردان در مدار سیاره زمین، آژانس فضایی ایالات متحده در سال 1965 پروژه جمنای را آغاز کرد.

در واقع، هدف اصلی این پروژه این بود که تجهیزات مورد استفاده در این پروژه مورد آزمایش قرار گیرند با موفقیت این پروژه تجهیزات مذکور در پروژه آپولو نیز قابل استفاده می بود یکی دیگر از اهداف اصلی ماموریت جمنای این بود که فضانوردان بتوانند به مدت 2 هفته در فضا دوام بیاورند؛ این امر حتی از مدت زمان مورد نیاز در ماموریت‌های آپولو هم بیشتر بود. همانطور که گفته شد، پروژه جمنای Project Gemini از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود؛ چرا که با استفاده از دستاوردهای اساسی این ماموریت بود که سرانجام انسان توانست بر سطح ماه قدم گذاشته و سپس در نهایت اهمنیت به زمین بازگردد.

فضاپیمای بیگانه از طرف ناسا شناسایی شد

مرموزترین تصویر مربوط به این ماموریت، در سال 1966 به ثبت رسید. مشاهده فضاپیمای بیگانه ، موضوعی بود که در پی انتشار این تصویر در رسانه‌ها موج عظیمی از شایعات و گمانه‌زنی‌ها را به راه انداخت. این تصویر که در طی ماموریت جمنای 10 گرفته شد، یک نکته مرموز و غیرقابل تکذیب را در خود دارد که تا به حال نیز از واقعیت آن اطلاعاتی منتشر نشده است. جمنای 10، یکی از ماموریت‌های فضایی پروژه جمنای Project Gemini بود که به عنوان هشتمین ماموریت فضایی دارای سرنشین جمنای و همچنین شانزدهمین برنامه فضایی ایالات متحده به شمار می‌رفت. این ماموریت، 2 روز و 22 ساعت و 46 و دقیقه و 39 ثانیه به طول انجامید و یکی از مرموزترین تصاویر تاریخ سفرهای فضایی را به همراه داشت. در طول ماموریت جمنای 10، فضانوردان حاضر در این فضاپیما مجموعه‌ای از تصاویر خود را به صورت دستی به ثبت رساندند که بعدها نیز از آرشیو رسمی ناسا حذف شد. در یکی از این تصاویر، شی نورانی و مرموزی در سمت راست فضاپیما و سیاره زمین دیده می‌شود و به شکل اعجاب‌آوری توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.