مختصری در باب یوگا

0
دسته بندی : ورزشی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1213 بار

از اولین جلسه کلاس یوگا، شما قادرید کم شدن استرس را حس کنید. برخی تمرینات یوگا شامل تکنیک های مدیتیشن است که موجب تنفس عمیق، تسلط بر ذهن و توقف صدای ذهن که معمولا به دلیل استرس ایجاد می شود، می گردد.

مختصری  در باب یوگا

یوگا، به زبان سانسکریت، به معنای اتحاد ترجمه می شود. یوگا از ریشه کلمه yui، به معنای «مشارکت کردن » است، یا انجام دادن وظیفه ای که به شما محول شده است. یوگا Yoga وسیله ای برای کسب اتحاد است ،اتحاد میان جسم و روح، میان افکار و منشآ آن ها، استاد و شاگرد،میان ما و همسایه هایی که به سختی می توان با آن ها ارتباط برقرار کرد.

در غرب، با تمرینات و ریاضت های بدنی، با یوگا آشنا می شویم، اما این تنها هاتا یوگا Hatha Yoga یکی از شاخه های فلسفه است. درگذشته، این تمرینات بدنی را برای تناسب اندامشان انجام نمی دادند، بلکه عضلات و افکارشان را رها می کردند تا خود را برای مراقبه آماده کنند. دشوار است که ساعت ها بی حرکت یک جا بنشینید.

مختصری  در باب یوگا

یوگا Yoga کمک می کند که الوهیت درونی خود را بشناسید و تا اید آن را حفظ کنید. یوگا شما را از فکر کردن به گذشته های دور و نگرانی بی وقفه از آینده باز می دارد. برای  درک عمیق این حقیقت باید تمرینات 24 ساعته انجام دهید و البته که این کار آسان نیست و به همین دلیل است که شما برای انجام تمرینات یوگا به استاد نیاز دارید. شما در مسیر خود به سوی الوهیت به راهنما نیاز دارید.(الیزابت گیلبرت ، نداشادنظر ،غذا دعا عشق 1969)

همچنین برخی مطالعات نشان می دهند که یوگا اثرات مثبتی بر یادگیری و حافظه، کند شدن روند پیری، افزایش اعتماد به نفس، بهبود روابط و ارتقای سطح انرژی دارد.

 براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.