واتس اپ و قابلیت نشان دادن موقعیت مکانی

0
دسته بندی : موبایل
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 5415 بار

واتس آپ whatsapp اپلیکیشن ارتباط جمعی تقریبا قدیمی و در عین حال کارآمد در بین کاربران است، در نسخه جدید واتس اپ قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی افزوده شده است.

واتس اپ و قابلیت نشان دادن موقعیت مکانی

واتس اپ whatsapp اشتراک گذاری موقعیت مکانی را به صورت زنده در اختیار کاربران قرار داده و کاربران اندروید و iOS می‌توانند از همین امروز از این قابلیت استفاده کنند. گفته می‌شود پیش از این فیس‌بوک، شرکت والد واتس اپ، در ماه می این قابلیت را به پیام‌رسان خود افزوده بود.

به منظور استفاده از این گزینه، کاربران باید صفحه گفتگوی خود را با مخاطب و یا گروه مورد نظر باز کنند، با ضربه بر روی گزینه Location در قسمت attach و انتخاب Share Live Location می‌توانند موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارند. کاربران همچنین می‌توانند با انتخاب گزینه زمانی، مدت‌زمان مورد نظر خود را برای اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی تنظیم کنند.

واتس اپ و قابلیت نشان دادن موقعیت مکانی

با انتخاب این گزینه‌ها، موقعیت مکانی کاربران روی نقشه به نمایش در می‌آید. چنانچه چند نفر همزمان از این گزینه استفاده کنند، مشخصات همه آن ها روی نقشه مشخص می‌شود.

این گزینه مانند سایر مشخصه‌های پلتفرم واتس اپ whatsapp، کدگذاری شده و امکان دسترسی نفر سوم به این اطلاعات وجود ندارد. همچنین استفاده از گزینه زمانی هم با امنیت کامل همراه است. ضمن اینکه کاربران در صورت انتخاب گزینه زمانی، پیش از اتمام مدت‌ زمان تنظیم شده، می‌توانند اشتراک‌گذاری را متوقف کنند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.