هواوی گوشی تاشو تولید می کند

0
دسته بندی : موبایل
شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 5698 بار

هواوی برند تازه کار در زمینه گوشی های موبایل، تا کنون توانسته در این زمینه خوش بدرخشد و با برندهای مطرحی چون اپل و سامسونگ به رقابت بپردازد.

هواوی گوشی تاشو تولید می کند

این بار هواوی گوشی تاشو تولید می کند، در پی انتشار خبرهایی مبنی بر تولید گوشی های تاشو توسط سامسونگ، هواوی نیز می خواهد وارد این زمینه شود تا همچنان در گردونه رقابت باقی بماند.

شرکت هواوی که اخیرا گوشی‌های سری میت ۱۰ را معرفی کرد، برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای سال‌های آینده دارد. بر اساس گزارش Cnet، این شرکت چینی در حال کار روی گوشی تاشویی است که احتمال معرفی آن در سال ۲۰۱۸ وجود دارد.

ریچارد یو مدیر اجرای هواوی در بیانات خود اظهار داشت نمونه ای از این گوشی تاشو در شرکت هواوی ساخته شده است اما نیاز به تغییراتی دارد به علاوه فناوری نمایشگر مورد استفاده باید از لحاظ میزان انحنا و فناوری مورد استفاده ارتقاء داده شود تا آماده‌ی ارائه به بازار شود.

تمامی شرکت های مطرح در زمینه تولید گوشی های هوشمند وارد بازار تولید گوشی های تاشو شده اند کمپانی چینی زدتی‌ای نیز چندی پیش گوشی هوشمندی با نام Axon M معرفی کرد که قرار است از طریق شرکت AT&T در ماه‌های آتی عرضه شود.مشکلی که اکسون ام دارد این است که هنگام قرارگیری دو صفحه نمایش در کنار هم برای تشکیل یک نمایشگر ۶.۷۵ اینچی، فضای خالی قابل‌ توجهی میان آن دو پدید می‌آید.

هواوی گوشی تاشو تولید می کند

اما گوشی تاشو سامسونگ این مشکل را ندارد و این فضا را پر کرده است. به گفته‌ی ریچارد یو، گوشی تاشوی این شرکت، دو صفحه نمایش دارد که در بین آن‌ها فاصله‌ی اندکی وجود دارد. یو می‌گوید: «این خوب نیست و ما باید از شر آن فضای خالی خلاص شویم.» اکنون جزئیات دیگری در خصوص اولین گوشی تاشوی هواوی در دست نیست؛ اما اگر این شرکت موفق شود بر مشکلات حاضر فائق بیاید، این دستگاه می‌تواند در آینده‌ی نزدیک به‌خوبی یکه‌تاز عرصه‌ی نوآوری در گوشی‌های هوشمند باشد.

 براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.