فیسبوک امکان انتقال پول با PayPal را فراهم کرد

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 5588 بار

فیسبوک یکی از محبوب ترین سایت های دنیاست، شما می توانید در فیسبوک به کسب و کار خود رونق دهید.

فیسبوک امکان انتقال پول با PayPal را فراهم کرد

فیسبوک امکان انتقال پول با PayPal را فراهم کرد این خبر می تواند خرید و فروش در این سایت را بیش از گذشته سهل و آسان کند.

فیسبوک facebook از سال ۲۰۱۵ برای کاربران پیام رسان خود این امکان را فراهم کرده تا بتوانند به نقل و انتقالات پول بپردازند. با این حال، این روند کمی متفاوت‌تر بود. حال قابلیت جدیدی در این اپلیکیشن پیام رسان اضافه شده که کاربران می‌توانند با استفاده از محبوب‌ترین سرویس پرداخت و انتقال پول یعنی PayPal این روال را انجام دهند. 

از سال گذشته فیسبوک این ابر اپلیکیشن شبکه اجتماعی فعالیت خود با پی پال را آغاز کرد، ماه عسل این همکاری یکساله امکان انتقال پول  از طریق مسنجر فیسبوک است. کاربران فیسبوک از این پس می‌توانند با استفاده از حساب پی‌پال خود در مسنجر فیسبوک به نقل و انتقال پول بپردازند. البته در حال حاضر این قابلیت تنها برای کاربران ایالت متحده آمریکا ارائه شده است. 

فیسبوک امکان انتقال پول با PayPal را فراهم کرد

امکان انتقال پول با پی پال از طریق فیسبوک بسیار آسان است تنها کافی است کاربران در ابتدا کلید آبی رنگ + و سپس کلید سبز رنگ Payments را لمس کرده و گزینه‌ی انتقال پول توسط پی‌پال را انتخاب کنند تا بتوانند درخواست انتقال پول را ارسال کنند. این قابلیت می‌تواند توسط دو فرد یا بصورت گروهی مورد استفاده قرار گیرد. 

پیش از این فیسبوک برای کاربران این امکان را فراهم کرده بود تا بتوانند کارت‌های بانکی خود را به حساب فیسبوک خود به منظور پرداخت‌های آنلاین اضافه کنند، اما با قابلیت جدید پی‌پال دیگر نیازی به این مرحله نخواهد بود.

قطعا این قابلیت جدید بر محبوب فیسبوک facebook بیش از گذشته اثر خواهد گذاشت و صاحبان مشاغل نیز از این شبکه اجتماعی بیشتر استفاده خواهند کرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.