توقف تولید آیفون 7 با حافظه 256 گیگابایتی

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 5425 بار

اپل بعد از رونمایی از محصولات جدیدش تصمیمات جدیدی پیرامون توقف تولید آیفون 7 با حافظه 256 گیگابایتی گرفته است.

توقف تولید آیفون 7 با حافظه 256 گیگابایتی

اینطور که بنظر می رسد اپل از 12 سپتامبر روز رونمایی از محصولات جدیدیش دیگر تولید آیفون 7 با حافظه 256 را متوقف کرده است.

هرچند سخنگوی اپل در پاسخ به این سوال اظهار نظری نکرده؛ اما بخش فنی و سرویس اپل اعلام کرده که دیگر خبری از فروش نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۷ توسط اپل نیست.

این تصمیم به خوبی بیانگر قصد اپل برای تولید و فروش گوشی های هوشمند را نشان می دهد. این تصمیمات در جهت سوق کاربران برای خرید محصولات جدید است. در حال حاضر کاربران می‌توانند برای تهیه‌ی آیفون ۲۵۶ گیگابایتی به سراغ خرید آیفون ۸ بروند که در سه نسخه‌ی ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی به فروش می‌رسند.

توقف تولید آیفون 7 با حافظه 256 گیگابایتی

تنها کاربران آمریکایی قادر خواهند بود آیفون 7 را از طریق غیر مستقیم و توسط شرکت مخابرات خریداری کنند، بنا بر گزارش‌های منتشرشده، آمار خرید بالاتر آیفون ۷ توسط کاربران در مقایسه با آیفون ۸ باعث شده است اپل به سراغ چنین سیاست‌هایی برود؛ هرچند به نظر می‌رسد این سیاست‌ آنچنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است. یکی از موارد جالب توجه در مورد آیفون ۷ و آیفون ۸ این است که حتی میزان جستجوی آیفون ۷ در گوگل نیز در مقایسه با آیفون ۸ از اوایل اکتبر افزایش پیدا کرده است.

انتظارها بر این است که با توجه به معرفی آیفون 10 آمار فروش آیفون 8 و 8 پلاس باز هم کمتر شود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.