SoundCloud رفع فیلتر شد

0
دسته بندی : موبایل
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 5308 بار

به گزارش کاربران در شبکه های اجتماعی سرویس استریم موسیقی SoundCloud در ایران رفع فیلتر شده است.

SoundCloud رفع فیلتر شد

ساوند کلاود Sound Cloud یک سکوی توزیع صدا به صورت برخط است که در برلین آلمان پایه‌گذاری شد. این وبسایت امکان بارگذاری، اشتراک‌گذاری و ترویج صداهایی که توسط کاربرانش ساخته می‌شود را فراهم می‌آورد. می توان به زبان ساده تر گفت این وب سایت یک آرشیو تمام عیار موسیقی است.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت این سرویس با آی پی ایران از مزایای آن بهره مند شوید.

به نظر می رسد که این موضوع برای اپلیکیشن های iOS و اندروید ساوندکلاود هم صادق باشد. ساوندکلاود یک پلتفرم آنلاین استریم موسیقی است که در سال ۲۰۰۷ و توسط دو  سوئدی در کشور آلمان بنیان گذاری شد و مطابق آخرین آمار منتشر شده در حال حاضر پذیرای بیش از ۴۰ میلیون دوستدار موسیقی و ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیون شنونده از سراسر دنیاست.

SoundCloud رفع فیلتر شد

این خبر می تواند برای علاقه مندان به موسیقی بسیار خوشحال کننده باشد اما خبرهای جدید حاکی از آن است سرویس اسپاتیفای نیز قرار است رفع فیلتر شود اما باید دانست این خبرها در حال حاضر فقط از طریق شبکه های اجتماعی اعلام شده اند.

بسیاری می گویند که هنوز نمی توانند بدون ابزار تغییر دهنده آی پی به اسپاتیفای دسترسی داشته باشند، اما رفع فیلترینگ این سرویس برای بخشی از کاربران ممکن است نشانه ای بر این باشد که به زودی تمامی ایرانی ها می توانند بدون محدودیت به آن دسترسی پیدا کنند.

اگر چه هنوز هیچ کدام از مقامات رسمی کشور نسبت به رفع فیلترینگ این دو سرویس واکنشی نشان نداده اند. 

باید منتظر بود و دید که این شایعات تا چه حد به واقعیت تبدیل خواهند شد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.