پارس آنلاین به تاریخ پیوست

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 1166 بار

پارس آنلاین به تاریخ پیوست، شرکت اینترنتی پارس آنلاین یکی از شرکت های پپ قدیمی در زمینه ارائه اینترنت به مشترکین است.

پارس آنلاین به تاریخ پیوست

روز گذشته سید ایمان میری، مدیرعامل شرکت های وب در اینستاگرام خود با اعلام خبری غیرمنتظره، خرید پارس آنلاین توسط شرکت متبوعش را اعلام کرد.

اینترنت امروزه به بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره انسان ها تبدیل شده است و عملا بدون آن بسیاری از کارها را نمی توان انجام داد. شرکت های ارائه دهنده اینترنت و خدمات آن ها در ایران شرکت های سرشناسی از جمله پارس آنلاین، شاتل، پیشگامان و ... می باشند.

پارس آنلاین تقریبا یکی از شرکت های کهنه کار در این زمینه است، خبر جدیدی که مبنی بر ادغام این شرکت با های وب بوده است می تواند مهر ابطال بر کار این شرکت پس از حدود 19 سال کار پر ثمر بزند.

پارس آنلاین به تاریخ پیوست

بر اساس توافق نامه ای که میان عبدالله فاتح (مدیرعامل پارس آنلاین) و ایمان میری امضا شده، سهام گروه شرکت های پارس آنلاین، به های وب فروخته شده و قرار است فرآیند ادغام تا پایان سال جاری به انجام رسد.

در بیانه ای این دو شرکت اعلام کردند تمامی دارایی هایشان ادغام شده و این ادغام در جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان صورت می گیرد بخشی از این بیانیه به این شرح است: «این اقدام به منظور تحقق بخشیدن به برنامه های اعلامی جناب آقای مهندسی آذری جهرمی مبنی بر شفاف سازی بازار و تشویق اپراتورهای غیر دولتی برای استفاده از ظرفیت های بازارهای مالی به ویژه از طریق حضور در بورس صورت گرفته است.»

شما می توانید به راحتی از طریق سایت لیموسبز اقدام به ثبت نام و استفاده از اینترنت پرسرعت پیشگامان کنید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.