قیمت آیفون X در ایران

0
دسته بندی : موبایل
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 4975 بار

طی ساعات گذشته خبرهایی از قیمت آیفون X در فضای مجازی منتشر شد که قیمت های فضایی و سرسام آوری را نشان می دهد.

قیمت آیفون X در ایران

سوال اصلی اینجاست قیمت آیفون X در ایران چقدر خواهد بود؟ با توجه به عرضه‌ی این گوشی از ۱۲ آبان در سراسر جهان، بیشتر شبیه به روشی برای ایجاد حباب قیمت برای این گوشی به نظر می‌رسد.

این اخبار در حالی در فضای مجازی به سرعت در حال تکثیر است که هنوز هیچ یک از پیش خریداران آیفون گوشی های خود را تحویل نگرفته اند.

براساس اطلاعات ارائه‌شده، آیفون X در بازار ایران با قیمت نجومی ۱۶.۵ میلیون تومانی برای نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی با رنگ خاکستری و ۱۷.۱ میلیون تومانی برای نسخه‌ی نقره‌ای ۶۴ گیگابایتی به فروش می‌رسد. همچنین باید به قیمت ۲۳ میلیون تومانی برای نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی آیفون X اشاره کرد که با رنگ خاکستری به فروش می‌رسد.

قیمت آیفون X در ایران

اگر سری به سایت eBay بزنید و آیفون X را جستجو کنید متوجه خواهید شد هنوز هیچ یک از هواداران آیفون که وجوه پیش پرداختی خود را واریز کردند موفق به تحویل این گوشی هوشمند جدید اپل نشده اند و همه تاریخ تحویل آن را به بعد سوم نوامبر موکول کرده اند. این درحالیست که شایعاتی از ورود آیفون X به بازار ایران بوجود آمده است، نکته جالب تر این که در سایت eBay افراد قیمت معقول تری را برای iphone X پیش بینی کرده اند.

با وجود تمام این اطلاعات، به نظر می‌رسد خبر منتشرشده در رابطه با ورود آیفون X به بازار ایران با قیمت نجومی، تلاشی از سوی افرادی است که سعی دارند از تقاضای اولیه‌ی ایجادشده در بازار ایران سوءاستفاده کنند و با ایجاد یک حباب قیمتی و آماده کردن مشتریان اولیه برای قیمت‌های بسیار بالا، این گوشی را به فروش برسانند. متاسفانه همواره چنین مشکلاتی در بازار ایران وجود دارد و هموطنان باید برای خرید دقت بیشتری را بخرج دهند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.