افزایش ارزش سهام اپل با فروش آیفون X

0
دسته بندی : موبایل
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 4780 بار

همزمان با نزدیک شدن به موعد تحویل آیفون ایکس iphone X و خیل عظیم جمعیت برای خرید این گوشی هوشمند اپل افزایش ارزش سهام اپل نیز دور از انتظار نیست.

افزایش ارزش سهام اپل با فروش آیفون X

وال استریت افزایش ارزش سهام اپل با فروش آیفون X را پیش بینی می کند یکی از دلایل اصلی که این پیش بینی را محتمل تر ساخته است عدم ارائه آمار پیش فروش آیفون X توسط اپل است.

تحلیل‌گران وال استریت در آخرین برآورد خود، مشکلات موجود در چرخه‌ی تولید آیفون‌های اپل را بسیار کم اهمیت خوانده و اعلام کرده‌اند که تقاضا برای این گوشی‌ هوشمند بسیار بالا بوده و همین موضوع عاملی مناسب برای افزایش ارزش سهام اپل است. 

افزایش ارزش سهام اپل با فروش آیفون X

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، اپل روز پنجشنبه‌ی هفته‌ی جاری گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی را منتشر خواهد کرد. ارزش سهام اپل از زمان رونمایی آیفون X تا پنجشنبه‌ی هفته‌ی پیش ۲.۵ درصد کاهش پیدا کرده بود؛ اما پس از آغاز پیش‌فروش آیفون در ساعات ابتدایی روز جمعه و اعلام بی‌سابقه بودن پیش فروش از سوی اپل، ارزش سهام این کمپانی افزایش پیدا کرد. 

دنیل آیوز، یکی از تحلیل‌گران شناخته‌شده در حوزه‌ی فناوری، پیش‌بینی‌ خود از تقاضا برای پیش‌خرید آیفون X را ۱۰ میلیون دستگاه افزایش داده و به بیش از ۵۰ میلیون دستگاه رسانده است. همچنین اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارد که به تعویق افتادن عرضه‌ی آیفون‌های پیش‌فروش شده توسط اپراتورهای مخابراتی به میزان ۵ تا ۶ هفته در مقایسه با نسل‌های پیشین آیفون، نشان از استقبال بالا از این گوشی دارد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.