آینده ایکس باکس تا سال 2020

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1984 بار

در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶، مایکروسافت از کنسول جدید خود با عنوان اکس‌باکس وان اس رونمایی کرد.ایکس باکس وان ایکس قدرتمندترین کنسولی است که تاکنون ساخته و عرضه شده است.

آینده ایکس باکس تا سال 2020

اکس‌باکس وان در نسل هشتم کنسول‌های بازی ویدئویی با پلی استیشن شرکت سونی و نینتندو وی یو به رقابت می‌پردازد.

اسپنسریکی از سران ارشد مایکروسافت به خبرنگاران بلومبرگ گفت:

مایکروسافت در حال کار روی سرویس استریم است که دیگر نیازی به کنسول سخت‌افزاری برای اجرای بازی نباشد. این سرویس تا سه سال آینده ساخته می‌شود.

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت ۵ سالی می‌شود که به ساخت یک سرویس استریم برای اجرای بازی مشغول است، اما به خاطر هزینه‌های زیاد، این سرویس هیچگاه به مرحله تولید نهایی و معرفی نزدیک نشده است.

آینده ایکس باکس تا سال 2020

فعالیت مایکروسافت روی یک سرویس استریم موضوع عجیبی نیست. این شرکت روی سه نسل متفاوت از کنسول‌های خانگی ایکس باکس کار کرده است، اما پروژ‌ه‌های دیگری نیز در جریان بودند. یکی از این پروژه‌ها سرویس استریم است که احتمالا با توقف ساخت ایکس باکس وان ایکس، شاهد رونمایی از این سرویس جدید خواهیم بود.

در حال حاضر سونی از چنین سرویسی برخوردار است. این سرویس که با اسم PlayStation Now شناخته می‌شود، در ازای پرداخت ماهانه ۲۰ دلار امکان اجرای بازی‌هایی از پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حساب سرویس استریم بازی مایکروسافت نیز قیمت مشابهی دارد.

البته مشخص نیست که آیا این سرویس از بازی‌های کنسول‌های قدیمی‌تری سری ایکس باکس پشتیبانی می‌کند یا خیر. متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد سرویس جدید مایکروسافت در اختیار نداریم.

منبع: tweaktown

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.