کمپانی تسلا در آستانه ورشکستگی

0
دسته بندی : تکنولوژی
شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 935 بار

تسلا یکی از کمپانی های سازنده خودرو است که طی چند سال اخیر توانسته گرد و خاک زیادی به پا کند اما در دنیای تکنولوژی و تجارت هر خوبی بدی مختص به خودش را به دنبال دارد.

کمپانی تسلا در آستانه ورشکستگی

میتوان گفت که ایلان ماسک مدیرعامل تسلا موتورز، یکی از نوابغ و چهره های برجسته این روزها است. این نابغه ثروتمند برنامه های زیادی برای نجات کره ی زمین دارد اما باید گفت که در دنیای تجارت نمیتوان او را یک فرد باهوش و ذکاوت خواند! چندی پیش باب لوتز که این روزها تقریبا تمامی رسانه ها او را با دید انتقادی به مردم نشان میدهند، پیش بینی کرد که کمپانی تسلا حداکثر تا سال 2019 از رقابت کنار خواهد رفت. باید توجه داشته باشید که آقای لوتز سابقه فعالبت در شرکت های بزرگ همانند جنرال موتورز، بی ام دبلیو و کرایسلر را دارد و به نوبه خود تجربه بالایی را در این صنعت داراست. باید اضافه کرد که لوتز دلیل این امر را عدم کنترل هزینه ها و ناکارآمد بودن تولیدات تسلا نسبت میدهد.

کمپانی تسلا در آستانه ورشکستگی

از آنجایی که تسلا در آستانه ی سقوط است.کمپانی بلومبرگ از سال گذشته داده هایی را در رابطه با وضعیت اقتصادی این کمپانی جمع آوری نموده است و نکته ی جالب اینجاست که به گفته ی کمپانی بلومبرگ اگر تسلا با همین وضعیت به کار خود ادامه دهد، سرمایه های این کمپانی در روز دوشنبه ششم آگوست سال 2018 ساعت 2:17 دقیقه بامداد به وقت نیویورک کاملا تمام خواهد شد و میتوان این شرکت را یک شرکت ورشکسته قلمداد کرد.

همچنین نیز با داده هایی که شرکت بلومبرگ جمع آوری کرده است میتوان گفت که تسلا در حال حاضر در هر دقیقه 8.000 دلار از سرمایه های خود را به باد میدهد. به عبارت دیگر میتوان گفت که 480.000 دلار در هر ساعت و 1.1520.000 دلار در روز، و باید این را نیز اضافه کرد که کمپانی های دیگری هماندد مایکروسافت و گوگل از الان دندان هایشان را برای تسلا تیز کرده اند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.