نقد کاربران از آیفون X

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1645 بار

پس از معرفی ایفون 10 یا همان آیفون ایکس بسیاری از طرفداران اپل این پرچمدار جدید را خریداری کردند اما بعد از مدتی نظرشان نسبت به این اسمارت فون عوض شده است.

نقد کاربران از آیفون X

همانطور که میدانید آیفون X از قابلیت های زیادی برخوردار است اما با این وجود چند ایراد اساسی دارد که کاربران را با مشکل مواجه کرده است. آیفون ایکس در واقع به نوبه خود یک شاهکار در سال 2017 به حساب می آید، اپل پس از سالها تلاش و توسعه فناوری توانست چنین گوشی را خلق کند. اسمارت فون بسیار مجهز با سیستم امنیتی فوق پیشرفته و خیره کننده، اما همیشه نوآوری های تازه با معایبی نیز روبرو هستند که همین معایب در این نسخه از ایفون به خوبی مشاهده میشود.

کاربران این گوشی هم اکنون با مشکلات زیادی از قبیل متناقض بودن فیس آیدی، بدنه ظریف و شکننده که به راحتی خدشه دار میشود و قیمت بالامواجه هستند. اینها تنها صورت قضیه است، وقتی شروع به کار با آیفون X میکنید یک مشکل بزرگ بسیار شما را آزار میدهد و آن این است که استفاده از این گوشی با یک دست بخاطر صفحه نمایشگر بزرگ بسیار مشکل است. حتی دسترسی به بالای صفحه و نوتیفیکیشن ها نیز تنها با یک دست امکان پذیر نیست. به همین دلیل کاربران هنگام استفاده از این گوشی با مشکل مواجه میشوند.

نقد کاربران از آیفون X

یکی دیگر از معایب این گوشی هنگامی مشخص میشود که آن را در دست بگیرید، به طور قطع ترس افتادن گوشی از دستتان را احساس خواهید کرد و چه بسا این ترس هنگامی بیشتر میشودذ که بدانید بدنه گوشی شما استحکام لازم را ندارد. کاربران میگویند حتی استفاده از قابلیت Reachability که برای افراد با دست های کوچک تعبیه شده است نیز کمک شایانی به انها نمیکند.

با توجه به اخباری که پیش از این درباره نارضایتی برخی کاربران از آیفون ایکس منتشر کرده بودیم، شاید حین خواندن این مطلب بیش از همه انتظار داشتیم کاربر، از بریدگی بالای نمایشگر و تداخل آن با اپلیکیشن‌ها گلگی کند، در حالی که به هیچ عنوان نامی از این مورد برده نشد.

در نهایت این را در نظر داشته باشید که هنگام خریدن گوشی بهتر است به جای برند، پرچمدار بودن یا نبودن، لوکس یا عادی بودن و دیگر موارد، تنها نیاز خود را در نظر بگیریم.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.