طول عمر کنسول های بازی چقدر است؟

0
دسته بندی : تکنولوژی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ ۱۹:۰۰
تعداد بازدید : 3335 بار

این روزها کنسول ها و بازی های رایانه ای با پیشرفت تکنولوژی رنگ و روی تازه ای به خود گرفته اند وتوانسته اند تا اوقات فراغت بسیاری از ما را پر کنند. در طی چند سال اخیر نیز شاهد ورود کنسول های قدرمتندی تظیر PS4 و Xbox one X بوده ایم. اما طول عمر این کنسولها چقدر است و چه زمانی کنسول های نسل جدید وارد بازار میشوند؟

طول عمر کنسول های بازی چقدر است؟

اگر جز طرفداران این دسته از بازی ها باشید حتما شرکت یوبی سافت را میشناسید، شرکت Ubi Soft با عرضه بازی های موفق و محبوبی نظیر Assassin's Creed Origins و Rainbow Six Siegeتوانسته در این عرصه حرفی برای گفتن داشته باشد. ایوان گیلموت، مدیر اجرایی این کمپانی فرانسوی، به این موضوع اشاره می کند که تا عرضه کنسول های بعدی از جانب مایکروسافت و سونی، حداقل دوسال زمان باقی مانده است.

طول عمر کنسول های بازی چقدر است؟

ایوان گیلموت همچنین مایکروسافت و سونی را برای عرضه کنسول های میان نسلی خود یعنی پلی استیشن 4 پرو و ایکس باکس وان ایکس  مورد تحسین رارا داده و تاکید دارد که عرضه این دو دستگاه، در نهایت به نفع صنعت بازی های ویدیویی تمام خواهد شد.

او در این باره می گوید: «ما به این موضوع که کمپانی های سونی و مایکروسافت، قدرت بیشتری را به دستگاه های خود اضافه کرده اند، بسیار خرسندیم چرا که این مسئله، به ارائه خدمات بهتر به کاربران ختم خواهد شد.»توجه داشته باشید که Assassin's Creed Origins تا کنون نزدیک به دو برابر نسخه قبلی از این مجموعه یعنی Syndicate، فروش داشته و این کمپانی به صورت جدی، هنوز به آینده بازی های تک نفره، ایمان دارد.

نظر شما چیست؟ آیا هنوز زمان زیادی تا عرضه کنسول های نسعل بعدی وجود دارد؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.