فیسبوک: از شر دوستان آزاردهنده راحت شوید

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 619 بار

فیسبوک facebook شبکه ارتباط اجتماعی قدیمی و محبوب در سراسر دنیا محسوب می شود.

فیسبوک: از شر دوستان آزاردهنده راحت شوید

فیسبوک این شبکه اجتماعی محبوب با ورود سیل عظیمی از شبکه های اجتماعی متنوع به بازار رقابت با آپدیت های جدید و اضافه کردن ویژگی های نوین به خود سعی دارد جایگاه خود را در میان کابران حفظ کند.

فیسبوک عملا با ایده پیدا کردن دوست های قدیمی به کاربران معرفی شد چه بسا بسیاری از ما توانستیم دوست های قدیمی خود را از طریق فیسوک پیدا کنیم اما همه این دوستی ها خوشایند نیستند. غصه از آنجا شروع می شود علایق همه افراد یکسان نیست و با هم بر سر یک قضیه اتفاق نظر دارند چه بسا سالیان سال یا از روی ناچار یا از سر رودربایستی باهم دوست باشند، حال وقت آن رسیده از شر دوستی های آزاردهنده راحت شوید.

فیسبوک: از شر دوستان آزاردهنده راحت شوید

در حال حاضر راهکارهایی وجود دارد تا بدون حذف کردن این افراد از لیست دوستانمان بتوانیم مطالب ارسال‌شده توسط آن‌ها را از تایم‌لاین فیسبوک حذف کنیم؛ اما فیسبوک راهکار جدیدی نیز ارائه داده است تا بتوانیم به‌صورت موقت و به مدت ۳۰ روز دنبال کردن این دوستان آزاردهنده را متوقف کنیم.

با این روش جدید فیسبوک دیگر کدورت و ناراحتی نیز ایجاد نمی شود این ویژگی جدید که «Snooze» نامیده می‌شود، برای گروه‌ها و صفحات فیسبوک نیز قابل استفاده است. پس اگر از پست‌های یک نشریه در ارتباط با یک رویداد ورزشی خاص خسته شده‌اید، می‌توانید به مدت یک ماه ارتباط خود با صفحه‌ی این نشریه در فیسبوک را قطع کنید.

این ویژگی جدید فیسبوک پس از چندین ماه آزمایش با نسخه کاملتری ارائه شده است برای مثال، در ابتدا این ویژگی در ترکیب با گزینه‌ی «Unfollow» ارائه شده بود؛ کاربران پس از کلیک روی دکمه‌ی «Unfollow or Snooze» با لیستی روبه‌رو می‌شدند که به آن‌ها اجازه می‌داد بین دو گزینه‌ی دنبال نکردن به‌طور دائمی یا موقت یکی را انتخاب کنند. البته دنبال نکردن افراد به معنی حذف آن‌ها از لیست دوستان نیست.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.