سرفیس فون تاشو مایکروسافت پرچمدار جدید

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1663 بار

مایکروسافت از سرفیس فون جدید خود با صفحه نمایش تاشو خبرداد.

سرفیس فون تاشو مایکروسافت پرچمدار جدید

مدتی است که اخبار و شایعاتی زیادی در مورد تولید گوشی های تاشو توسط برندهای مختلف به گوش می رشد این در حالیست که گویا مایکروسافت قصد دارد زودتر از سایرین از گوشی خود رونمایی کند.

هیچ نشانه‌ای از اینکه این دستگاه حقیقتا یک موبایل باشد در دست نیست؛ با این حال شایعات حاکی از آن هستند که مایکروسافت موبایلی با قابلیت‌های LTE و سیستم عامل ویندوز ۱۰ در دست ساخت دارد. این گوشی احتمالا با ویژگی‌های پیشرفته‌ی سرفیس پن همراه خواهد بود.

این مدل که بیشتر به یک نوت‌بوک شباهت دارد، نشان می‌دهد که مایکروسافت از صفحه نمایش تاشو و لولاهای جالبی استفاده خواهد کرد که نقشی اساسی در طراحی کلی دستگاه دارند.

این دستگاه که احتمالا همان سرفیس فون مایکروسافت خواهد بود، از دو صفحه نمایش مختلف تشکیل شده است که می‌توان به‌صورت مجزا از آن‌ها استفاده کرد؛ البته در صورت باز شدن کامل، مانند یک نمایشگر کامل عمل می‌کند. این دو صفحه نمایش با یک لولا به هم متصل می‌شوند که ظاهری شبیه به تبلت دارد و هیچ فاصله‌ای بین دو نمایشگر وجود ندارد.

سرفیس فون تاشو مایکروسافت پرچمدار جدید

تولید چنین دستگاهی با صفحه نمایش تاشو می تواند نوید باز شدن دریچه ای نو در تولید گوشی های هوشمند باشد، قطعا سرفیس فون مایکروسافت با صفحه نمایشگر تاشو تحقق رویای دیرینه انسان خواهد بود.

به گزارش WindowsCentral، این طراحی برای ارائه‌ی کاربردهای مختلف ایده‌پردازی شده است که به زاویه‌ی قرارگیری صفحه نمایش‌ها بستگی دارد. برای مثال، در صورت باز بودن کامل نمایشگرها، کاربردی شبیه به تبلت خواهد داشت. با اتصال صفحه کلید مجازی یا حقیقی می‌توان از آن به‌عنوان لپ‌تاپ استفاده کرد یا اینکه برای تماشای ویدیو یا هر محتوای دیگر، آن را در حالت تنت (شبیه به چادر مسافرتی) قرار داد.

شاید در اولین ماه از سال ۲۰۱۸ اخبار بیشتری در این باره بشنویم.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.