شیائومی رکورد فروش اینترنت اشیا را زد

0
دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 665 بار

شیائومی Xiaomi شرکت تازه کار اما موفق چینی توانست رکوزد فروش اینترنت اشیا را بزند.

شیائومی رکورد فروش اینترنت اشیا را زد

فروش محصولات خانگی شیائومی از مرز 10 میلیون واحد عبور کرد و جایگاه خوبی را برای این برند به وجود آورد.

شیائومی Xiaomi سه سال پیش از برنامه ساخت و فروش محصولات خانگی در دسته اینترنت اشیا سخن گفته بود و توانست این ایده را در ایام کریسمی امسال به تحقق برساند و فروش جهانی ۱۰ میلیونی را تجربه کند.

شاید شما هم این برند را بواسطه گوشی های هوشمندش بشناسید این در حالیست که شیائومی محصولاتی مانند بلندگوی هوشمند، ترموستات، ربات جاروبرقی و... نیز تولید می‌کند که البته اکثر آن‌ها در کشور مادر، یعنی چین به‌فروش می‌رسد.

بخش کوچک دیگری از محصولات اینترنت اشیاء شیائومی در کشور هند به‌ فروش می‌رسد. هند مهم‌ترین بازار خارجی این شرکت چینی محسوب می‌شود؛ زیرا برطبق برآورد‌ تحلیلگران، در این کشور فروش گوشی‌های هوشمند شیائومی به‌زودی از سامسونگ پیشی خواهد گرفت.

شیائومی رکورد فروش اینترنت اشیا را زد باتوجه به کسب‌و‌کار و تجارت متنوع شیائومی، این شرکت فضای اینترنت اشیاء را به‌عنوان فرصتی برای بهبود غیر مستقیم جایگاه برند خود در اذهان عمومی می‌بیند. تلاش‌های شیائومی در حوزه‌ی اینترنت اشیاء و هوش‌مصنوعی تا حد زیادی به تکنولوژی‌های اختصاصی متکی است؛ ولی این شرکت به‌تازگی همکاری عمده‌ای را با شرکت چینی بایدودر حوزه‌های یادگیری ماشینی، بینش کامپیوتری و تشخیص صدا آغاز کرده است. درحالی‌که جاه‌طلبی‌های شیائومی در حوزه‌ی اینترنت اشیاء منجر به رشد آن شده است، این شرکت خبر از عرضه‌ی محصولاتش در بازارهای بیشتری داده است.

حالا برندهای قدیمی باید مواظب این رقیب تازه نفس باشند با توجه به اینکه این برند قصد ورود به بازار آمریکا را نیز دارد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.