چگونه مشکلات وای فای را حل کنیم؟

0
دسته بندی : تکنولوژی
شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 342 بار

اگر وای فای WiFi شما دچار مشکل شده میتوانید با رعایت این نکات و ترفندها مشکل وای فای خود را حل کنید.

چگونه مشکلات وای فای را حل کنیم؟

چگونه مشکلات وای فای را حل کنیم؟ این روزها وای فای یا همان اینترنت پرسرعت به یک مایحتاج برای انسان تبدیل شده است و برای وب گردی، بازی های اینترنتی، شبکه های اجتماعی و... حکم اکسیژن را دارد. اگر شما نیز در منزل یا دفتر کارتان از این ابزار برخوردارید پیشنهاد میشود با رعایت این نکات استفاده بهتری از این ابزار داشته باشید. فرق نمیکند که به شبکه خودتان وصل باشید یا بخواهید به شبکه دیگری وصل شوید در هر صورت این ترفندها به دردتان خواهد خورد.

یکی از مواردی که اکثر کاربران اینترنت با آن مواجه هستند قطع و وصلی شبکه وای فای است. این مشکل میتواند دلایلی از جمله فاصله شما با شبکه مورد نظرتان داشته باشد. به خاطر داشته باشید که فاصله دیوایس شما با شبکه اینترنتی مورد نظر بسیار حائز اهمیت است و در صورتی که فاصله شما از وای فای مورد نظر زیاد است امواج رادیویی به سختی به دستگاه شما میرسد و ممکن است با این مشکل مواجه شوید.

چگونه مشکلات وای فای را حل کنیم؟

یکی از مواردی که معمولا کاربران با ان مواجه میشوند این است که میدانند که یک شبکه در دسترس است اما برای آنها قابل مشاهده نیست. در این مورد بهتر است اول از همه با لپ تاپ یا سیستم های دیگر شبکه را چک کنید که مبادا شبکه را پنهان کرده باشید و خودتان متوجه نشده باشید. مورد بعدی این است که باید فرکانس وای فای خود را چک کنید، معمولا فرکانس 2.4 گیگاهرتز رایج ترین فرکانس در میان دیوایس های مختلف است و اکثر دستگاه ها از این فرکانس استفاده میکنند. قبل از اینکه مودم خود را خریداری کنید حتما به این نکته توجه کنید. چرا که بعضی از فرکانس 5 گیاگا هرتز بهره میبرند. فرکانس 5 گیگاهرتز برد کمتری دارد ولی در عین حال سرعت بیشتری را به کاربر ارائه میدهد.

شبکه لیموسبز با ارائه مودم های اینترنت پرسرعت و با کیفیت توانسته همواره نظرات مثبت مشتریان خود را جلب کند. اگر به فکر خرید یک مودم با کیفیت با قیمت مناسب هستید پیشنهاد میشود این مودم ها را در فروشگاه لیموسبز خریداری کنید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.