جیلبریک آیفون 10

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 874 بار

این بار آیفون 10 هدف جیلبریکرها قرار گرفته است وشایعاتی در رابطه با جیلبریک کردن این گوشی وجود دارد که به بررسی این اخبار میپردازیم.

جیلبریک آیفون 10

شاید خیلی از ما معنای جیلبریک را ندانیم، اگر بخواهیم نگاهی به سیستم عامل معروف کمپانی اپل یعنی آی او اس (ios) بیاندازیم، زیبایی، قدرت امنیتی قوی و همچنین کارایی مناسب برای کاربران را خواهیم دید. اما این نظر در رابطه با همه کاربران صدق نمیکند، بعضی از افراد از محدودیت ها و سیاست های شرکت اپل بیزارند و همواره به دنبال راهی هستند که بتوانند این محدودیت ها را کنار زده و به ویژگی های بیشتری در این گوشی ها دست پیدا کنند.

در ابتدا، باید بدانید که جیلبریک به زبان ساده به معنی عملی است که به واسطه آن می توان از سد محکم محدودیت های اپل گذشت و به ویژگی های بیشتری روی آیفون ها دست پیدا کرد. اصلی ترین محدودیتی که همه کاربران آیفون دارند استفاده اجباری از اپ استور است. همه ما بدون هیچ استثنایی موظفیم که برای نصب اپ ها رو آیفون های مان از اپ استور استفاده کنیم.

جیلبریک آیفون 10

قدمت جنگ میان جیلبریکرها و کمپانی اپل به سال 2007 برمیگردد، زمانی که در آن جیلبریکرها خواستار آزادی عمل بیشتری روی آیفون ها هستند و در مقابل آن ها اپلی ایستاده که چندان علاقه ای به این کار ندارد و می خواهد کنترل همه چیز را در دستان خود داشته باشد.

حال، گزارشات حاکی از آن است که تعدادی از جیلبریکرهای کره جنوبی موفق به جیلبریک آیفون 10 شدند و نسخه عمومی آن را با نام LiberiOS در اختیار عوامل مردمی قرار داده اند. البته باید توجه داشته باشید که جیلبریک آیفون مزایای زیادی ندارد چرا که نسخه منتشر شده در حال حاضر دارای نواقض زیادی است و این در واقع چیزی نخواهد بود که بتواند کاربران را راضی کند. علاوه بر این، هک فقط در iOS 11.0 و iOS11.1.2 کار می‌کنند؛ بنابراین اگر روی دستگاه شما iOS 11.1.2 یا بالاتر نصب باشد، امکان استفاده از این هک را نخواهید داشت. به نظر می‌رسد حتی اگر بتوانید از LiberiOS برای جیلبریک آیفون ۱۰ خود استفاده کنید، به مزایای زیادی دسترسی پیدا نخواهید کرد.

با این حال اگر باز تمایل دارید که آیفون ۱۰ جدید یا هر آیفونی را که هنوز به IOS.2 و بالاتر ارتقاء نیافته است، جیلبریک کنید، قبل از شروع کار حتما از اطلاعات گوشی خود فایل پشتیبان (Back Up) تهیه کنید و به خاطر داشته باشید خودتان مسئول تمام اتفاقاتی که در طول انجام جیلبریک برای گوشی‌تان رخ می‌دهد، هستید، چرا که با انجام این کار شما نه تنها قوانین اپل را نقض نموده اید، بلکه اپل هیچگونه مسئولیتی در قبال گوشی های جیلبریک شده نخواهد داشت.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.