آرایش خلیجی یا ساده؟

0
دسته بندی : گزارش ویژه
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 2214 بار

میدانید که آرایش یک خانوم بسیار موثر در روابط وی با آقایان است، اما سوال اینجاست که آقایان چه نوع آرایشی را بیشتر دوست دارند؟

آرایش خلیجی یا ساده؟

ممکن است از بسیاری از مردان شنیده باشید که آقایان معمولا از خانوم های بدون آرایش بیشتر خوششان می آید، اما طی تحقیقاتی که به تازگی پژوهشگران انجام داده اند دریافته اند که آقایان با خانوم هایی که آرایش لایت دارند بیشتر ارتباط میگیرند. دلیل این مسئله این است که وقتی یک خانوم از میکاپ لایت یا همان اروپایی استفاده میکند ظاهر ساده تری نسبت به دیگر خانوم هایی که از آرایش غلیظ استفاده میکنند دارند و همین مسئله باعث میشود تا آقایان بتوانند روابط بهتری با این خانوم ها داشته باشند.

شاید لازم باشد بدانید که اول از همه خیلی از اشکالات صورت و پوست با استفاده از آرایش و میکاپ صحیح، اصولی و نرمال حل خواهند شد و در این نوع میکاپ صورت شما بسیار طبیعی تر از آرایش غلیظ بنظر می آید، در میکاپ اروپایی بیشتر روی مشکلات پوست تمرکز میشود و لازم است بدانید که باید نکاتی از جمله تناسب رنگ مو با ابرو و همچنین تطابق آرایش چشم با لب و گونه رعایت شود.

آرایش خلیجی یا ساده؟

در نظر داشته باشید یکی از نکاتی که در این آرایش فوق العاده حائز اهمیت است این است که باید خط زیرین بیرون پلک  نزدیک به مژه ها باشد و اگر میخواهید از آرایش تند استفاده کنید باید خط زیرین دقیقا روی پلک داخلی چشم کشیده شود. گفتنی است که رنگ مو نیز در این نوع آرایش بسیار اهمیت دارد چرا که رنگی که برای موها به کار می رود؛ باید با چهره و رنگ پوست هم خوانی داشته باشد. بر خلاف باور عمومی که تصور می کنند رنگ های روشن، باعث مسن تر دیده شدن چهره می شود، باید گفت که چنین تصوری هیچ پایه و اساسی ندارد. چرا که اغلب زنان اروپایی دارای موهای بلوند هستند و هیچ کس چنین تصوری درباره ی آنها ندارد. اشتباه رایج بانوان ایرانی در انتخاب رنگ مو این است، که هماهنگی رنگ مو با رنگ پوست را در نظر نمی گیرند. در حالی که اصول اولیه ی آرایش، این نکته را یادآور می شود که برای زیباتر دیده شدن باید از رنگ هایی استفاده کرد که دو درجه تیره تر یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست صورت تان است.

فروشگاه لیموسبز با قرار دادن بهترین و باکیفیت ترین لوازم آرایشی با قیمتی مناسب میتواند به شما تعدادی از لوازم آرایشی درجه یک را معرفی نماید.

نظر شما چیست؟ آیا آرایش خلیجی بیشتر مورد علاقه مردان است یا آرایش اروپایی؟

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.