چند کلمه حرف حساب

0
دسته بندی : اجتماعی
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 628 بار

واقعا در زندگی چه چیزی اهمیت دارد؟ گاهی اوقات لازم است تا عقب بایستیم و فکر کنیم که دقیقا در کجا قرار گرفته ایم و نیز مشخص کنیم که در آینده امید داریم که در کجا قرار بگیریم.

چند کلمه حرف حساب

داشتن هدف در زندگی بسیار ضروری است اما باید نسبت به داشته های کنونی خود در زندگی قدردان و شکرگزار باشیم.

مشکلات در همه زندگی ها وجود دارد حال به نسبت توان هر کس کم یا زیاد، تعریف مشکل به فاصله میان وضعیت فعلی و وضعیت مطلوب اطلاق می شود. به قول شاعر هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند.

همه افراد در زندگی خود فراز و نشیب های زیادی دارند، روزهای خوب و روزهای بد از پی هم سپری می شوند. گاهی چیزی که به نظر مشکل بسیار بزرگی می آید روزی بسیار بی اهمیت جلوه می کند. واجب است که حالات مختلف را تجسم کنیم.

در هر برهه زمانی این را باور داشته باشید که هرچند ممکن است نسبت به چیزی احساس بدی داشته باشید مانند عدم یافتن شغل یا عدم پذیرش در دانشگاه موردنظر، اما همیشه در بیرون افرادی وجود دارند که اوضاع وخیم تری را نسبت به شما تجربه می کنند.

چند کلمه حرف حساب

اگر نمی نوانید چنین حقایقی را از زندگی  در درون خود پذیرا باشید به احتمال قوی زندگی غمگین تری نسبت به آنچه از شادی نیاز دارید خواهید داشت. البته این بدین معنی نیست که شما همیشه باید شاد و بشاش باشید که در این صورت واقع بین نیستید ولی چیز های بسیار زیبایی بیرون منتظر شماست بنابراین بهتر است از جای خود بلند شوید و به سمت آن ها بروید.

آدم هایی که فقط نیمه خالی لیوان را می بینند انسان هایی بدبین و منفی گرا هستند. بنابراین تلاش کنید اغلب نیمه پر لیوان را ببینید در این صورت احساس شادتری در طول زندگی خویش خواهید داشت.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.