ناامنی آمریکا، ترامپ را زیر سوال میبرد

0
دسته بندی : حوادث
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 401 بار

همانطور که میدانید سال 2018 به تازگی آغاز شده است، چند روز پیش دوباره تیراندازی در یکی از مدارس ایالت فلوریدا رخ داده است این در حالیست که آمار مرگ و میر و تلفات در این ایالت به مرز رکورد شکنی رسیده است.

ناامنی آمریکا، ترامپ را زیر سوال میبرد

سیاستمداران و دولتمداران آمریکایی خواستار اقدامات متحد هستند تا بتوانند این آمار را کنترل کنند.

دولتمردان آمریکایی میگویند این چیزی نیست که در آینده نزدیک دوباره شاهد آن باشیم، اما مردم معتقدند که سیاستمداران امریکایی سعی دارند با این حرفها مردم را آرام کنند.

"جف سیزنز" دادستان آمریکایی میگوید: نمیتوان این مسئله را که اتفاقی ناگوار و خطرناک در حال وقوع است انکار کرد، اما ما قصد داریم تا این روند را معکوس کنیم و با موج ناآرامی ها مبارزه کنیم.

ناامنی آمریکا، ترامپ را زیر سوال میبرد

اما باید توجه داشت که این تنها یک طرف قضیه نیست. تقسیمات سیاسی امریکا نیز به این مسئله دامن زده است. چرا که تنها پس از 24 ساعت از وقوع این حادثه و انتشار اخبار از سوی رسانه ها، هرکدام از جبهه های چپ گرا و راست گرای آمریکا تفسیرات کاملا متفاوتی از این موضوع داشته اند. با این وجود کاملا مشخص است که مسیر جبهه چپ گرا و راست گرا از هم جدا است و همین موضوع موانعی را در برابر آمریکا بوجود خواهد آورد.

در حالی که دموکراتها پس از وقوع این حادثه سریعا اعلام خواهان تنظیم مقرراتی در رابطه با اسلحه گرم انجام داده اند. جمهوری خواهان با این موضوع موافق نیستند و با دقت هرچه تمام تر از بحث کنترل اسلحه در آمریکا دوری میکنند. این چیزی است که باعث شده تا این کشور با موانع زیادی روبرو شود.

دونالد ترامپ در سخنرانی پنجشنبه خود اعلام نمود که: ما برای حل این موضوع به همکاری با رهبران دولتی و مقام های محلی نیازمند هستیم.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.