بلاگ چیست؟

0
دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 397 بار

کلمه "بلاگ" کوتاه شده واژه "وبلاگ " می باشد. وبلاگ درواقع نوعی مجله اینترنتی است که به طور مرتب به روزرسانی می شود و برای خواندن در اختیار عموم قرار می گیرد.

بلاگ چیست؟

بلاگ ها بدلیل این که به مولفان یا نویسندگان خود این امکان را می دهد تا صدای خاص خود را در فضای مجازی داشته باشند، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

بلاگ جایی است که حتی مردم عادی می توانند علایق خویش، خواه در موضوعات سیاسی با اعلام نظر یا موضوعات روزمره - با دیگران به اشتراک گذارند.

بسیاری از مردم ازبلاگ ها برای ارائه افکار خود استفاده می کنند و از این طریق می توانند مخاطبانی جذب کنند و حتی به شهرت برسند. افراد کم تجربه همانند حرفه ای ها در حوزه وبلاگ می توانند حضور داشته باشند و به انتشار اخبار بپردازند یا مسائل زندگی روزمره خود را به اشتراک گذارند.

بلاگ چیست؟

هرچند وبلاگ نویسی تنها نوشتن افکار و ایده ها دروبلاگ ها نیست و از این طریق مردم با ارائه نظرات خود بایکدیگر نوعی ارتباط برقرار می کنند. این موضوع باعث می شود کسانی که ازنظر فکر و ایده شبیه اند همدیگررا پیدا می کنند.

برای بسیاری از مردم وبلاگ نویسی نوعی سرگرمی است ولی برای برخی حتی می تواند شغل یا حرفه باشد. برخی از این افراد در خانه خویش، در محل کار یا در مسافرت با استفاده از لپ تاپ خود به وبلاگ نویسی می پردازند.

وبلاگ نویسی می تواند آنقدر فرد را به خود مشغول کند که حتی به اعتیاد تبدیل شود و از میزان وقتی که فرد برای خانواده و اقوام خویش اختصاص میدهد، بکاهد.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.