هندسفری جز جدایی ناپذیر

0
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 478 بار

در این روز ها دیدن افرادی که زندگی می کنند و راه می روند درحالی که سیم های آبی، سفید، مشکی یا صورتی از گوش هایشان آویزان است برای همه ما عادی است. حتی ممکن است خود شما در زمره چنین افرادی باشید.

به نسل IPod ها خوش آمدید

هندسفری جز جدایی ناپذیر امروزه جوانان بخصوص نسل جدید است آنها علاقه بسیاری به گوش دادن آهنگ با هندسفری دارند این جوان ها چنان غرق در آهنگ می شوند که از دنیای اطراف خود غافل می شوند.

این گونه اشخاص معمولا درحباب های شخصی زندگی خود حرکت می کنند و گاهی اوقات از آنچه که در اطراف آن ها در حال وقوع است بی اطلاع اند. آنها بوسیله هندسفری تمام صداهای خارج از این حباب را قطع کرده اند.

گاهی اوقات حواس پرتی های محیط اطراف باعث می شود که نتوان برروی موضوع مهمی تمرکز کرد لذا می توان نه فقط از  IPod بلکه از سایر MP3 Player ها استفاده کرد.

خب حالا آیا شما یکی از این نوع افراد هستید؟ یا بهتر بگوییم آیا شما یکی از ما هستید؟

برای افراد درون گرا پیاده روی درون حباب شخصی خود بسیار لذت بخش است. چه چیزی بهتر از این که با گذاشتن هدفون ها بر روی گوش های خود به مردمان دیگر این سیگنال ارتباطی را ارسال کنیم که ما از این وضعیت خود راضی هستیم و خلوت خود را ترجیح می دهیم پس لطفا آرامش ما را برهم نزنید.

به نسل IPod ها خوش آمدید

درست مانند این که در خیایان طویلی درحال راه رفتن باشید و فرد آشنایی را ببینید و سریعا به فضای مقابل خود خیره شوید و تظاهر کنید که او را ندیده اید.

گوش دادن به موسیقی به وسیله هندسفری یا هدفون بهترین راه برای نادیده گرفتن چنین مزاحمت هایی می باشد. بار دیگر آن سیم های سیاه، سفید، آبی یا صورتی که از گوش هایتان آویزان است را تصور کنید، مطمئنا این سیگنال را برای شما می فرستند که به راه خود ادامه دهید.

خیلی زود نه تنها شاهد سیم هایی رنگارنگ که از گوش هایمان آویزان است خواهیم بود بلکه حتی این بار مغز ما مستقیما به وسیله پیشرفته تری متصل خواهد شد و ما را در دنیای مجازی قرار خواهد داد.

حقیقت این است که روز به روز تکنولوژی پیشرفت می کند و زندگی شخصیمان را تحت تاثیر قرار می دهد و  در این راستا نیز منجر به تغییرعادات اجتماعی ما می شود.

در آخر باید گفت که مرز باریکی بین استفاده از تکنولوژی بمنظور آسان کردن زندگی و به صورت برده در آمدن آن وجود دارد بنابراین باید به این واقعیت پی ببریم و آسوده از کنار آن عبور نکنیم.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.