Vero شبکه اجتماعی جدید

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 572 بار

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام به یک قطب قدرتمند در فضای مجازی تبدیل شده است. اما به تازگی رقیبی جدید برای اینستاگرام پا به میدان گذاشته است.

Vero شبکه اجتماعی جدید

شکل گیری ورو VERO

VERO در واقع یک واژه ایتالیایی به معنای حقیقت است. یک شبکه اجتماعی نوپا و البته سرسخت برای اینستاگرام که سرمایه گذار این شبکه یک فرد لبنانی است و روسیه ای ها نیز توسعه دهندگان این شبکه به شمار میروند.

این روزها فرآیند رشد این شبکه روند صعودی قابل توجهی داشته است. گرچه VERO از سال 2015 آغاز به کار کرد، اما در ابتدای کار کمتر مورد توجه قرار گرفته بوده است.

عوامل پیشرفت

یکی از عواملی که باعث شده تا VERO روند صعودی داشته باشد، سیاست های شبکه های اجتماعی رقبیاش بوده است.

در واقع، حجم بالای تبلیغات در این شبکه های اجتماعی، فرصتی بوده تا ورو سیاست های خود را بر پایه تبلیغ نکردن بنا کند و همین موضوع را میتوان یک نقطه قوت مهم این شبکه اجتماعی قلمداد کرد.

البته، باید در نظر داشت که با حذف تبلیغات، کاربران این شبکه اجتماعی باید سالانه مبلغی را به این شبکه اجتماعی پرداخت کنند.

مبلغی که از سوی این شبکه اجتماعی با عنوان حق عضویت اندک در نظر گرفته شده است.

Vero شبکه اجتماعی جدید

نقاط قوت

از نقاط قوت این شبکه میتوان به نداشتن پلتفرم و الگوریتم خاص و در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربران به ماینرهای ارزهای مجازی و کسب و کارهای آنلاین اشاره کرد.

با وجود تمامی اینها، VERO سعی میکند تا تمامی شبکه های اجتماعی را در خود بگنجاند. یعنی ورو در تلاش است تا به صورت همزمان فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، اسپاتیفای و ساند کلود باشد!

گفتنیست در حال حاضر، این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. اما باید به زودی شاهد پرداخت حق عضویت از سوی کاربران این شبکه مجازی باشیم.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.