محافظت از چشم در برابر نور گوشی

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 773 بار

همانطور که میدانید نور صفحه گوشی دارای اشعه مضر است که ممکن است به بینایی شما آسیب برساند، اما به تازگی اپلیکیشن ای طراحی شده است که میتواند چشمان شما را در برابر این اشعه محافظت کند.

محافظت از چشم در برابر نور گوشی

بینایی از جمله حواس پنجگانه بسیار مهم برای ما انسانهاست. بنابراین باید از چشمان خود به خوبی مراقبت کنیم.

محافظت از چشم در برابر نور گوشی یکی از دغدغه های کاربران موبایل است.

اگر از اسمارت فون اپل استفاده میکنید، میدانید که کمپانی اپل در آپدیت نسخه 9 قابلیت نایت شیفت را به صورت پیشفرض در اختیار کابران قرار داد.

این قابلیت میتواند چشمان شما را در برابر اشعه مضر گوشی محافظت کند. در همین راستا، اپلیکیشنی به تازگی وارد بازار شده است که این قابلیت را داراست.

نام این برنامه Night Owl به معنی جغد شب است، این برنامه به تازگی وارد استور گوگل پلی شده است.

محافظت از چشم در برابر نور گوشی

همچنین گفتنیست که این برنامه میتواند اشعه نور گوشی را تغییر دهد. هنگامی که وارد محیط کاربری این برنامه میشوید، قسمت فیلترینگ رنگ را مشاهده میکنید که به صورت پیشفرض در اختیار کاربر قرار گرفته است، همچنین میتوانید تنظیمات اشعه را شخصا تنظیم کنید.

به علاوه تمامی اینها بسیاری از افراد با نور صفحه گوشی خود مشکل دارند و بسیاری ممکن است نتوانند به خوبی از تلفن همراه خود در مکان های تاریک استفاده کنند و ممکن است که نور زیاد صفحه گوشی برای کاربران ناراحت کننده باشد.

این اپلیکیشن با شناخت کامل این معضل، این امکان را به کاربر میدهد تا بتواند نور صفحه خود را پایین تر از حد نساب تعیین شده توسط سازنده تعیین کند.

طراحی زیبا، کاربری ساده و جذاب و ویژگی های منحصربفرد باعث شده تا این برنامه همواره یک سرو گردن از دیگر رقبیاش کاربردی تر ظاهر شود.

البته باید گفت که این برنامه تنها برای نسخه اندروید در دسترس است و تاکنون نسخه آی او ای آن منتشر نشده است.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.