نکاتی در مورد پاک کردن ریه ها

0
دسته بندی : پزشکی
چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 346 بار

ریه افراد همواره در معرض کثیف شدن است، چه بسا که افراد سیگاری به مراتب ریه هایی سیاه تر و آلوده تر از بقیه افراد دارند.

نکاتی در مورد پاک کردن ریه ها

دستگاه تنفسی یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در حیات انسان است. عضویی جدا نپذیر که به مراقبت های ویزه ای احتیاج دارد. هوای آلوده، سیگار، قلیان، کار مرتبط و با دستگاه های دودزا و غیره میتواند صدمات جبران ناپذیری را به این عضو حیاتی وارد کند. اما میتوان با رعایت چند نکته ساده ریه ها را پاکسازی کرد.

قلیان عرق نعنا، کم هزینه و تاثیر گذار

با این وجود که دستگاه تنفسی افراد همواره در حال آلوده شدن است اما خبر خوب این است که این عضو قابلیت پاکسازی را دارد. یکی از روش های عام و فوق العاده که تاثیر بسیار زیادی نیز دارد مصرف قلیان است. کافیست تا مقداری عرق نعنا را به جای آب درون شیشه قلیان بریزید و مثل یک قلیان معمولی شروع به کشیدن آن کنید. عرق نعنا به مرور زمان موجب پاکسازی ریه های شما خواهد شد.

نکاتی در مورد پاک کردن ریه ها

ریه های سالم با مصرف پیاز

پیاز یکی از گیاهان فوق العاده تاثیر گذاردر صنعت پزشکی است. این گیاه علاوه بر خواص های متعدد خود یک خاصیت جالب را نیز در بر دارد که آن پاکسازی ریه است. جهت پاکسازی با این گیاه شگفت انگیز کافیست تا آنرا به صورت منظم مصرف نمائید. پیاز باعث شل شدن عضلات تنفسی و همچنین خلط آور بودن باعث افزایش قدرت تنفس وافزایش جریان ریه به هوا میشود.

سیر، دارویی ضد آلودگی

این ماده غذایی پرخاصیت که با نام سیر شناخته میشود، دارای مقادیر ویتامین B,C و همچنین کلسیم , مس  ,پتاسیم  ,فسفر  ,آهن و بسیاری دیگر از موادهای لازم بدن است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا تا به حال تجربه استفاده از این مواد را داشته اید؟

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.