ایتا نسخه کپی تلگرام

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 594 بار

همه ما این روزها بحث های داغ بر سر پیام رسان های داخلی و رقابت آنها با شبکه های اجتماعی خارجی را دنبال میکنیم، اما چیزی که باعث میشود تا یک شبکه اجتماعی مورد حمایت مردم قرار بگیرد، خلاقیت بکار برده شده در آن میباشد.

ایتا نسخه کپی تلگرام

ایتا یکی از این شبکه های اجتماعی است که بحث بر سر آن حسابی بالا گرفته است.

پیام رسان ایتا، در واقع یک نسخه کپی شده از تلگرام میباشد، در واقع فیلترینگ تلگرام راهی را برای جذب افراد به پیام رسان های داخلی باز کرده استا وباید گفت که موفق ترین این پیام رسان ها پیام رسان سروش میباشد که به گفته مدیرانش این شبکه اجتماعی داخلی هم اکنون چیزی در حدود 4 میلیون کاربر دارد.

محیط کاربری ایتا، نسخه کپی شده تلگرام!

ایتا (Eitaa) یکی دیگر از این پیام رسانهای داخلی میباشد، این شبکه اجتماعی به گفته کاربران نسخه کاملا کپی شده از نلگرام میباشد. جالبتر از آن این است که اگر وارد وب سایت ایتا شوید، با یک نسخه کاملا مشابه از اپلیکیشن ویسپی مواجه خواهید شد. این موضوع تنها به اینجا ختم نمیشود، از صفحه آغازین Start messeging  تا محیط کاربری، تماما از روی تلگرام کپی شده است.

ایتا نسخه کپی تلگرام

با این وجود، متخصصین ایتا ویژگی هایی مانند توانایی کپی کردن استیکر های تلگرام، تماس صوتی، پیام ویدئویی، چت خصوصی (Secret Chat) ، بیو گرافی کاربران و همچنین توانایی مدیریت همزمان چند حساب کاربری را ندارد! به جراتا میتوان گفت که با وجود این نقاط ضعف، به طور قطع این شبکه در جذب کاربران با مشکل جدی مواجه خواهد شد. بهرحاال باید دید که این پیام رسان داخلی تا چه اندازه میتواند اعتماد کاربران را به خود جلب کند.

پیام رسان ایتا متلق به چه کسی است؟

پیام رسان ایتا در واقع تحت هدایت شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز میباشد، شرکتی که نه وب سایت اختصاصی دارد و نه حتی در موارد جستجوی گوگل مشاهده میشود.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.