مدیر موفق چه ویژگی هایی دارد؟

0
دسته بندی : اقتصادی
پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 805 بار

در گوشه و کنار دنیا همیشه سروصدای کمپانی های موفقی را میشنویم که توانسته اند در نوع خود رکورد شکنی کنند اما چیزی که وجود دارد این است که مدیران این کمپانی ها چه نکاتی را رعایت کرده اند؟ و چگونه به یک مدیر موفق تبدیل شده اند؟

مدیر موفق چه ویژگی هایی دارد؟

حتما لازم نیست تا یک مدیر تمام عیار باشید، حتی اگر شما صاحب یک مغازه کوچک نیز باشید، مدیر آن مغازه به حساب می اید. یک مدیر همیشه باید با دیگران تفاوت داشته باشد

تفاوت با دیگران، رمزموفقیت مدیران

به خاطر داشته باشید زمانی تفاوت یک مدیر با بقییه افراد مشخص میشود که دیگران این تفاوت را به وضوح مشاهده کنند. اگر میخواهید مدیر موفقی باشید بگوییم که باید از نحوه راه رفتنتان تا غذا خوردنتان با بقیه فرق داشته باشد. شما یک فردی عادی نیستید چرا که مسئولیت و هدف خاصی را به دوش میکشید.

هیچگاه مغرور نشوید

همیشه میگویند که غرور با شکست مساوی است و باید گفت که این مثال درستی است، توجه کنید که غرور شما را از عرش به فرش میکشاند، پس هیچگاه خود را بالاتر از بقیه تصور نکنید. شما بالاتر از بقیه نیستید. بلکه شما با بقیه فرق دارید.

مدیر موفق چه ویژگی هایی دارد؟

مشکلات پل شما به سوی موفقیت است

مشکلات خود را یک شکست در نظر نگیرید، همانطور که ذکر شد شما باید با بقیه فرق داشته باشید. این موضوع در مورد دیدتان هم صدق میکند. دید خود را عوض کنید و مشکلات را به چشم یک چاله ی بزرگ نبینید، بلکه باید آن ها را به دید یک پل به سوی موفقیت نگاه کنید. این چیزی است که باعث موفقیت شما خواهد شد.

از چالش ها نترسید

فرق شما با افراد این است که افراد عادی روزانه از مشکلات خود فرار میکنند، به همین دلیل هیچ گاه رشد نمیکنند. مشکلات شما را قوی تر کرده و به سطح بالاتری از زندگیتان میبرد. سعی کنید موانع و مشکلات روبروی خود را حذف کنید و آنگاه تاثیر این رفتار را بر روی زندگی شخصی و همیچنین زندگی کاریتان را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.