شخصیت deadpool

0
دسته بندی : فرهنگی و هنری
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 546 بار

کمپانی Marvel خالق بسیاری از قهرمانان فیلم های سینمایی است. اما اگر بخواهیم به یکی از کاراکترهای طنز در این زمینه اشاره کنیم. بدون شک میتوان deadpool را نام برد.

شخصیت deadpool

ضد قهرمان اما بامزه

البته باید گفت که Dead Pool در واقع یک شخصیت ضد قهرمانی است. دد پول که شخصیت انسانی پشت نقاب وی با نام اصلی وید وینستون ویلسون شناخته میشود را میتوان به عنوان یکی از کارکترهای طنز و بامزه کمپانی مارول قلمداد کرد. جالب است بدانید که این شخصیت برای بار اول در سال 1991 در کتاب های کامیک حضور پیدا کرد. گفتنیست که در ابتدا خالقان شخصیت این کاراکتر از Dead pool یک شرور بزرگ ساختند. اما بعدا حوزه شخصیتی ددپول به یک ضد قهرمان تغییر کرد.

زندگی نامه Dead Pool

به جرات میتوان گفت که سازندگان این کاراکتر به خوبی توانسته اند تا حس واقعی بودن این شخصیت را به بیننده الهام کنند. آقای ویلسون در شهر اوهایو به دنیا می اید. مادر وی در اثر سرطان فوت میکند و پدرش نیز توسط یکی از رفقایش در حالت مستی کشته میشود، بعد از این قضیه ددپول مجبور میشود تا همواره به تمام نقاط کشور نقل مکان کند و از چندین منبع معتبر آموزش نظامی میبیند.

بعد از مدتی، ددپول تصمیم میگیرد تا به یک مزدور تبدیل شده و از این راه کسب در آمد کند و زندگی خود را بگذراند. تا جایی که او دچار یک تومور مغزی غیر قابل درمان شده و مجبور میشود تا برای درمان خود به یک کارگاه مخفی برود. سپس او طی یکسری آزمایش های عجیب قرار میگیرد و دچار جهش ژنتیکی میشود.

او با جهش ژنتیکی خود توانایی های فوق العاده ای را به دست می آورد، اما مشکل اینجاست که صورت او بسیار زشت شده و به همین دلیل همیشه نقاب Dead Pool را با خود به همراه دارد.

شخصیت deadpool

توانایی های ددپول

توانایی اصلی deadpool که از او یک ابر انسان میسازد در واقع زود درمانی وی است. او میتواند با سرعتی بسیار بیشتر از سرعت یک انسان عادی اقدام به درمان زخم ها و جراحات خود کند. علاوه بر این، بدن deadpool توانایی مقابله با بیماری های کشنده ای همانند عفونت، انواع ویروس های مختلف و همچنین زهرابه را دارد.

جالب است بدانید که Dead Pool قادر است تا به زبان های اسپانیایی، اردو، پشتو، آلمانی، ژاپنی، فرانسوی، روسی و زبان اشاره آمریکایی صحبت کند و باید گفت که روی این زبان های تسلط کامل دارد.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.