کارما چیست؟

0
دسته بندی : علمی
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1991 بار

کارما یکی از قوانین مهم و اثر گذار در زندگی فردی همه ماست.

کارما چیست؟

معنی کارما

یکی از قوانین بزرگ و اثر بخش طبیعت کارما نام دارد. این قانون به معنی زیستکار است. در واقع این قانون عملکرد فرد را در طول زندگی اش مشخص میکند. این قانون بزرگ و اثر بخش میگوید که هر کاری را که شما انجام میدهید به خود شما باز میگردد. فرقی نمیکند که کار انجام شده توسط شما فرکانس مثبت داشته باشد یا منفی، بهرحال عمل انجام شده توسط شما چه زود و یا چه دیر به شما باز میگردد.

قوانین کارما

به عبارتی ساده تر کارما میگوید که هرچه بکارید همان را درو خواهید کرد. همه ما میدانیم که اعمال زشت و خوب به ما دوباره باز میگردد و این قوانین وجود چنین چیزی را اثبات میکند. از لحاظ قوانین کارما هر کنشی واکنشی دارد و هر واکنشی واکنش دیگر و این چرخه تا بینهایت ادامه خواهد داشت.

کارما چیست؟

اگر کارما را باور ندارید قطعا آنرا تجربه کرده اید

برای مثال بارها شده است که کار خیر و نیکی را انجام دهید. مهم نیست که عمل شما تا چه اندازه بزرگ بوده است. فرکانس و تابش این عمل جایی به شما برگردانده شده است که شما انتظارش را هم نداشته اید. قوانین طبیعت اعمال زشت ما را نیز به همان اندازه به ما پاسخ میدهد. پس هرچه سعی کنید تا اعمال بهتری را انجام دهید، احتمال اینکه این قوانین به شما جواب مثبتی دهد بیشتر است.

قانون کارما و قانون نیوتون

نیوتون توانست به نوعی قانون کارما را از لحاظ علم فیزیک و ریاضی توصیف کند. قانون نیوتون نیز میگوید هر عملی عکس العملی دارد. پس با این تفاسیر هرگونه رفتار ما، اعمال و حتی حرف های ما نیز کارمای خاص خود را به دنبال دارند.یکی از این قوانین میگوید که مردم چیزی را به دست می آورند که جذبش میکنند نه چیزی که لایقش هستند.

هر چه قدر هم که استعداد داشته باشید و بتوانید کارهای بزرگی را انجام دهید در نهایت گرفتار اعمال و رفتارهایتان خواهید شد. پس اگر میخواهید زندگی خود را با استفاده از این قانون جذب کنید باید مواظب باشید که چه چیزی را جذب میکنید.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.