مدیران موفق جهان

0
دسته بندی : اقتصادی
چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 736 بار

افراد ثروتمند و موفق در دنیا چه کسانی هستند؟

مدیران موفق جهان

1- جف بزوس

از موفق ترین این افراد میتوان به جف بزوس اشاره کرد. یک سرمایه گذار و نیکوکار آمریکایی که توانسته با بنیان گذاری کمپانی آمازون، باعث رشد دنیای الکترونیک شود.

او با بنیان گذاری بزرگترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در جهان توانسته تا در صدر لیست ثروتمند ترین افراد قرار گیرد. گفتنیست که در سال 2018 ارزش خالص دارایی های او چیزی در حدود 118,7 میلیارد دلار برآورد شده است. باید در نظر داشته باشید که وی در مسیر رسیدن به نام ثروتمندترین فرد تاریخ معاصر میباشد.

2. بیل گیتس

همه ما با این فرد آشنا هستیم، بیل گیتس تا چندی پیش که جف بزوس از راه برسد، در صدر ثروتمندترین افراد قرار داشته است. وی بنیان گذاری کمپانی مایکروسافت بوده و میتوان به جرات گفت که در حوزه خود بسیار موفق بوده است. ثروت آقای گیتس چیزی در حدود 90 میلیارد دلار برآورد شده است.

3. وارن بافت

نوبتی هم که باشد نوبت به آقای بافت میرسد. سرمایه گذار موفقی که با لقب موفق ترین سرمایه گذار قرن بیست و یکم شناخته میشود.

کارآفرین، بازرگان و نیکوکار آمریکایی که هم اکنون در جایگاه مدیرعامل اجرایی و همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی در حال فعالیت است. ثروت آقای بافت در سال 2018، 84 میلیارد دلار برآورد شده است.

4.برنا آرنو

برنا آرنو یک تاجر و همچنین کار آفرین موفق فرانسوی است. آقای آرنو در رتبه چهارم لیست افراد ثروتمند دنیا قرار دارد.

همچنین باید گفت که او رئیس کمپانی کریستین دیور است. به علاوه، او مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت LVMH نیز میباشد.دارایی خالص برنا آرنو 72 میلیارد دلار برآورد میشود.

مدیران موفق جهان

5.مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ نیز نامی آشنا برای اکثر ما است. زاکربرگ برنامه نویس و همچنین بنیان گذار شبکه اجتماعی فیس بوک است. در نظر داشته باشید که مجله تایم نیز در سال 2010 از او به عنوان شخصیت سال نام برده است.

جالب است بدانید که مارک زاکربرگ، یک ترک تحصیلی از دانشگاه هاروارد است. با این وجود، او را میتوان به عنوان یک میلیارد جوان و خودساخته نام گذاری کرد.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.