چگونه بهتر دیده شوید؟

0
دسته بندی : اجتماعی
شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : 918 بار

آیا تا به حال از این که چگونه به نظر برسید نگران شده اید ؟ شاید پول یا وقت کافی نداشته باشید تا آن را صرف ظاهر خود کنید . اما باید بدانید پوشیدن لباس های مناسب برای افزایش میزان اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی دارد.

 

چگونه بهتر دیده شوید؟

برای بهتر دیده شدن آنقدر ها هم که فکر می کنید هزینه های زیادی لازم نیست ، حتی با یک شلوار جین و تی شرت مناسب هم می توان به این هدف رسید ، این البته درصورتی است که بتوانید آن ها را با هم هماهنگ کنید. در ادامه توصیه هایی را بیان می کنیم که هزینه زیادی برای شما در بر ندارند، ولی به بهتر دیده شدن شما کمک بسیاری می کنند.

راه هایی برای بهتر دیده شدن

چگونه بهتر دیده شوید؟

1. از پوشیدن لباس هایی که سن شما را بیشتر یا کمتر نشان می دهد ، اجتناب کنید. به این نکته هم توجه کنید که در آن لباس باید احساس راحتی داشته باشید.

2. در مجلات مختلف مد و لباس بگردید تا طرح های مناسب خود را پیدا کنید.

3.عکس های خود را که با لباس های مختلف گرفته اید ، نگاه کنید در کدام لباس بهتر به نظر می رسید؟ به علایق خود نیز در عین حال توجه کنید. به رنگ  و استایل لباس ها خیلی دقت کنید.

4. روی اهداف زندگی خود متمرکز شوید . آیا بدنبال شغل هستید ؟ اگر می خواهید در بین همکاران بهتر دیده شوید بیشتر باید به بهنر شدن کت و شلوارو کراوات یا روسری و مانتو خود بپردازید.

5. در انتخاب رنگ لیاس ها ، رنگی را برگزینید که با رنگ چشم هایتان هماهنگی داشته باشد. اگر به اندازه ای که می خواهید لاغر نیستید حتما از لباس هایی که خیاط برای سایز شما دوخته است استفاده کنید . سعی کنید طرح ها و پارچه هایی که برای دوخت انتخاب می کنید ، شما را لاغر تر جلوه دهد.

6. کمد لباس های خود را مرتب کنید و خود را از شر لباس های گشاد ، تنگ یا از مد افتاده خلاص کنید.

7. حتما برای شلوار خود کمر بند های مناسب خریداری کنید و هر از گاهی آن را تغییر دهید.

8. نسبت به کفش های خود نیز همین حساسیت را بخرج دهید زیرا کفش نیز تاثیر بسیاری در ظاهر شما خواهد داشت.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.