اپلیکیشن های موسیقی

0
دسته بندی : موبایل
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 507 بار

موسیقی انواع متخلفی دارد. پاپ، جاز، کلاسیک، سنتی و بسیاری از دیگر موسیقی ها که هرکدام از آنها به خوبی میتوانند حس و حال متفاوتی را به شما القا کنند. اما چگونه و با استفاده از چه ابزاری میتوان به تمامی این موسیقی ها دسترسی داشت.

اپلیکیشن های موسیقی

اسپاتیفای (Spotify)

باید گفت که امروزه اپلیکیشن های زیادی در این زمینه وجود دارند. اما از محبوب ترین این  برنامه ها میتوان به اپلیکیشن Spotify اشاره کرد.

اسپاتیفای یک رسانه موسیقی است که در زمینه های ویدئو، موسیقی و پادکست ها فعالیت دارد. این کمپانی در 7 اکتبر 2008 فعالیت خود را آغاز کرد. جالب است بدانید که اسپاتیفای در واقع یک رسانه فری میوم است. به زبان ساده تر، ویژگی های اساسی این رسانه به همراه تبلیغات، رایگان هستند.

اسپاتیفای برای کل دنیا

این اپلیکیشن قابل استفاده در بیشتر مناطق اروپا، مناطق آمریکا، استرالیا، نیوزلند و بخش هایی از قاره آسیا است. همچنین این رسانه نسخه های اکثر سیستم عامل ها را داراست.

امروزه اسپاتیفای توانسته است تا دسترسی به بیشتر از 30 میلیون آنهگ را برای کاربران فراهم سازد.

ساوندکلاود (Sound Cloud)

ساوندکلاود نیز یکی دیگر از رسانه های محبوب موسیقی به حساب می آید. این رسانه موسیقی در واقع در سال در کشور استکلهم فعالیت خود را آغاز کرد. اما پس از چندی در سال 2007 در آلمان پایه گذاری شد.

اپلیکیشن های موسیقی

باید بدانید محبوبیت این اپلیکیشن بسیار زیاد است. طبق گزارشات منتظر شده در ژانویه سال 2013 این وب سایت 40 میلیون کاربر ثبت شده دارد و همچنین آمار بسیار بالای شنونده ها را داراست. طبق گزارشات این وب سایت چیزی در حدود 200 میلیون شنونده دارد.

رادیو پاندورا (Pandora)

رادیو پاندورا نیز یکی دیگر از سامانه های فعال در زمینه موسیقی به شمار می آید. این رسانه از طریق وب سایت و همچنین اپلیکیشن مورد استفاده قرار میگیرد. پاندروا همواره در تلاش است تا آهنگ هایی که مورد علاقه کاربر است را توصیه کند.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.