یاهو مسنجر کنار میرود

0
دسته بندی : تکنولوژی
شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 654 بار

اکثر ما با این اپلیکیشن پیام رسان قدیمی و البته نوستالزیک خاطره داریم. Yahoo! Messenger را میتوان یکی از قدیمی ترین ابزار های پیام رسان نام برد.

یاهو مسنجر کنار میرود

این روزها پیام رسان های مهمی در فضای مجازی وجود دارند که هرکدام کارایی های خاص خود را دارند. اما باید گفت که نباید اولین ها در این عرصه را فراموش کرد. یکی از اولین ها در حوزه پیام رسان مجازی یاهو مسنجر میباشد.

پیشنهاد یاهو به کاربران

شاید شما هم جزو کسانی بودید که معنای پیام رسان را با این اپلیکیشن درک کرده اید. در نظر داشته باشید که هم اکنون کمپانی Yahoo به دنبال جایگزینی برای یاهو مسنجر میباشد.

این شرکت به کاربرانی که در جستجوی پیام رسانی نظیر یاهو مسنجر هستند پیام رسان Sqiurrel را پیشنهاد میکند. البته گفتنیت که نسخه در دسترس این پیام رسان آزمایشی میباشد.

یاهو مسنجر کنار میرود

تاریخ دقیق برکناری یاهو مسنجر

شرکت یاهو این پیام رسان را در تاریخ 9 مارس 1998 منتشر کرد. به جرات میتوان گفت که این پیام رسان، در نوع خود یکی از بهترین پیام رسان های محسوب میشده است.

از قابلیت های مهم این پیام رسان میتوان به چت روم های یاهو اشاره نمود. یکی از قابلیت هایی که در زمان خود بسیار خلاقانه و البته کاربردی به شمار می آمد.

در نظر داشته باشید که یاهو مسنجر تنها پیام رسانی نیست که برای همیشه از کار می افتد. بلکه پیام رسان AOL  نیز کی دیگر از پیام رسان های بازنشسته میباشد که در تاریخ 15 دسامبر 2015 برای همیشه به کار خود پایان داد.

اگر اطلاعات مهمی روی این پیام رسان دارید. پیشنهاد میشود تا هر چه سریع تر نسخه ای از اطلاعات خود را در یاهو مسنجر به ثبت برسانید.و یا اگر پیام های مهمی را روی این اپلیکیشن دارید هر چه سریق تر اقدام به تهیه نسخه ای از یاهو مسنجر کنید. چرا که بعد از تاریخ مقرر شده امکان دسترسی به این پیام رسان وجود نخواهد داشت.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.