پایان عمر گوشی

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 956 بار

نشانه های زیادی وجود دارد که پایان عمر گوشی شما را خبر می دهند ولی با این حال 4 نشانه کلی به شما نشان میدهند که عکمر تلفن شما در حال به پایان رسیدن میباشد.

پایان عمر گوشی

سیستم عامل از رده خارج

هنگامی که شرکت تولید کننده گوشی (مانند سامسونگ، سونی و …) از ارائه بروزرسانی برای سیستم عامل دستگاه سر باز می زند، چنین اتفاقی نشان دهنده فرا رسیدن زمان تعویض گوشی هوشمند است. دستگاهی که آپدیت های نرم افزاری برای آن در دسترس نباشد، امنیتش پایین آمده و گزینه مناسبی برای حملات هکرها به حساب می آید.

افت سرعت

یکی از نشانه هایی که در مشکل تلفن بسیار  رایج است، افت سرعت است.زمانی که دستگاه صرف می کند تا بالا آمده و آماده استفاده شود، برای برخی کاربران به یک کابوس تبدیل شده است. اگر سرعت سوییچ کردن بین اپلیکیشن ها یا پاسخ دادن به تماس در دستگاه شما تا حد زیادی پایین آمده، به نظر می رسد که زمان آن فرا رسیده تا به فکر یک محصول جدید باشید و از گجت قدیمی خود دل بکنید.

پایان عمر گوشی

افت کیفیت عکس ها

افت کیفیت عکس ها می تواند برای برخی افراد مهم نباشد، اما برای بعضی دیگر می تواند دلیل مهمی برای فرا رسیدن زمان تعویض گوشی هوشمند به حساب آید.

باتری تمام کردن های مدام

باتری تمام کردن های مدام در دستگاه های دیجیتالی موضوع دیگری است که می تواند نشان دهنده یک مشکل بزرگ باشد.در صورت پایان یافتن عمر مفید باتری، می توانید نسبت به تعویض آن اقدام کنید، اما اگر این کار را چندین بار انجام داده اید، باید بگوییم که زمان تعویض تلفن هوشمند فرا رسیده است.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.