تصمیم جدید اینستاگرام

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ۰۵:۳۲
تعداد بازدید : 532 بار

اینستاگرام از انصراف خود به افزودن قابلیت اطلاع رسانی اسکرین شات از  استوری کاربران خود  خبر داد.

تصمیم جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

در ماه فوریه سال جاری ۲۰۱۸ میلادی ، شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد که می‌خواهد قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود بیفزاید که بدین ترتیب، به منظور حفظ حریم شخصی و خصوصی کاربرانی که دیگران از استوری‌های آنان عکس و اسکرین شات (screenshot) می‌گیرند، درصورت وقوع و گرفتن عکس اطلاع دهد. اما حالا به نظر می‌رسد که این غول شبکه اجتماعی از این کار خود منصرف و پشیمان شده است.

اسکرین شات ممنوع

این قابلیت که مدتی به صورت آزمایشی برای تعداد محدودی از کاربران داوطلب اینستاگرام قابل اجرا و دسترسی بود، حالا قرار نیست به‌صورت همگانی و عمومی اجرا شود و در دسترس عموم کاربران قرار گیرد.

تصمیم جدید اینستاگرام

این یکی از آن دسته قابلیت‌هایی بود که موجب شد کاربران، اینستاگرام را به بزرگترین رقیب خود یعنی اسنپ چت ترجیح دهند چراکه این ویژگی به آن‌ها این امکان را می‌داد تا بدانند چه کسانی می‌خواهند احتمالا از عکس‌ها و تصاویر خصوصی آن‌ها سوءاستفاده کنند.

قابلیت افزودن استوری‌های اینستاگرام در ماه اوت سال گذشته ۲۰۱۶ میلادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد و از همان ابتدا میلیون‌ها طرفدار را به خود جذب کرد. از آن زمان تاکنون که حدود بیش از یک سال می‌گذرد، می‌توان گفت این قابلیت مهم‌ترین و پرطرفدارترین قابلیتی است که تاکنون به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شده است.

براي دريافت اخبار جديد با وبلاگ ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.