نقد و بررسی بازی Watch Dogs2

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : 6240 بار

در طی چند سال اخیر بازی های زیلدی مشاهده شده اند که البته با طیفی یکنواخت و عادی طراحی شده اند و کاربران را خسته میکنند، اما اینبار شرکت UbiSoft با خلق سری بازی خود به نام Watch Dogs سعی کرده تا بیشتر بر روی بازی تمرکز کند.

بازی Watch  Dogs2

حتما بسیاری از علاقه مندان به گیم و بازی های کامپیوتری، تجربه بازی Watch dogs را داشته اند. همانطور که در یاد دارید ماجرای بازی Watch dogs 1 در شهر شیکاگو اتفاق می افتد، جایی که در یک گوشه شهر آن مواد مخدر فروخته میشود و در جای دیگر انسان! اما بازی سری جدید این بازی تمام چیزی است که نسخه اول آن باید می بود، جذاب و سرگرم کننده.

اگر به خاطر داشته باشد در نسخه اول این بازی شخصیت اول، Aiden Pearce بود. یک شخصیت تنها و منزوی. اما حالا Marcus Halloway(مارکوس هالووی) یک هکر جوان است که در شهر سانفرانسیسکو به مبارزه با شرکت های بزرگ میپردازد.

داستان این گیم از جایی شروع میشود که مارکوس یه گروه Dead Sec ملحق میشود. و این تیم با هم به جنگ کسانی میروند که کارهای غیر قانونی انجام میدهند. شخصیت های عجیب و غریب این بازی نکات جالبی از این گیم هستند، سطح این بازی نه بسیار کسل کننده است که کاربران خود را از این بازی زده کند و نه حالت بسیار احساسی دارد که بتوان آنرا با بازی هایی نظیر GTA مقایسه کرد.ماموریت های اصلی و فرعی این گیم همانند نسخه اول بازی فضایی جالب را برای کاربران خود ایجاد میکند، تقریبا همه ماموریت های این بازی را هم میتوانید به صورت پنهانی و هم به صورت فایت رو در رو به اتمام برسانید. Ubisoft برای اینکه اکثر سلایق را راضی کند سعی کرده است تا انواع گجت ها و اسلحه ها را در اختیار مارکوس قرار دهد. نمیتوان گفت که سانفرانسیسکو در این بازی بزرگترین شهر جهان باز نیست اما به صورت زیبا و جزئیات طراحی شده و به دل بسیاری از علاقه مندان خود می نشیند.

Ubisoft این بار بر خلاف گیم های قبلی که از آن ها رو نمایی کرد، گرافیک واقعی بازی را در کنسول ها به نمایش گذاشت.بازی Watch Dogs 2 بازیی جذاب و پر زرق و برق است که قطعا شما را مجذوب خود میکند.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.