وال استریت: اینبار سونی به داد سامسونگ میرسد!

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 11145 بار

سامسونگ این بار نمیخواهد تجربه تلخ خود را دوباره تکرار کند، این بار با همکاری سونی قرار است غول جدیدی بسازد! باید منتظر یک شگفتی تازه بر اثر همکاری این دو غول عظیم باشیم.

حتما همه شما خاطرات تلخ محصول نوت 7 را بیاد دارید، اسمارت فون ای که با وجود تمام ویژگی های و نقاط مثبتش، یک ضعف بزرگ داشت و آنهم آتش سوزی و انفجار این گوشی بود اما حال باید ببینیم اینبار سامسونگ چه در چنته دارد.

با لیمو سبز همراه باشید.

واحد SDI شرکت سامسونگ در به استاندارد رساندن باتری نوت 7 ناتوان بوده و از همین رو از الکترودهای نامناسبی برای ساخت باتری این اسمارت فون استفاده کرد برای این گوشی مناسب نبود، اما اینبار قضیه فرق میکند. بر اساس اطلاعات بدست آمده اینبار کره ای ها با یک تامین کننده سومی وارد مذاکره شده اند. بر اساس یکسری شایعات شریک تجاری جدید برند سامسونگ برای تامین باتری گلکسی اس8 یک کمپانی ژاپنی است.

پیش از این همه ما انتظار داشتیم که شرکت موراتا طرف قرار داد برند سامسونگ باشد، اما سامسونگ توانسته به طرز عجیبی نظر این غول صنعتی یعنی سونی را جلب کند. با وجود همه ی اینها هنوز مشارکت این دو کمپانی به طور رسمی تایید نشده، پیش بینی می شود که این همکاری برای سونی بسیاری ارزشمند باشد، چرا که همواره سری اسمارت فون های سامسونگ گلکسی از پرفروش ترین گوشی های اندرویدی هستند که روانه بازارهای جهانی می شوند پس این همکاری میتواند همکاری پرسودی برای سونی باشد و همچنین از این پس سونی خود را به عنوان یکی از تامینن کننده های بزرگ باتری لیتیوم یونی معرفی کند، همچنین باید این را در نظر داشت که این همکاری ممکن است در ماه جولای اتفاق بیوفتد.

به هر حال طرفداران و علاقه مندان به محصولات سامسونگ باید امیدوار باشند، چرا که در صورت نهایی شدن این همکاری، بار دیگر شانس در خانه سامسونگ را خواهد زد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.