فایرفاکس:صفحات موردعلاقه تان را بعدا بخوانید!

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ ۲۰:۴۰
تعداد بازدید : 2866 بار

همانطور که همه شما می دانید فایرفاکس یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین مرورگر ها می باشد، در این طلب قصد داریم تا شما را با ویژگی جدید آن آشنا کنیم.

در بین مرورگرهای مختلف که بر روی کامپیوترها قابل استفاده می باشند مرورگر فایر فاکس یا موزیلا که به شکل یک روباه با دم آتشین که به دور کره زمین چرخیده از محبوبیت زیادی برخوردار است و کار کردن با آن ساده می باشد. همه مرورگرهای مورد استفاده در بازار امروز به دنبال راههای هستند که خود را از سایر رقبا جلو بیاندازند. مثل اینکه این بار فایرفاکس کاربران خود را متحیر کرده، بسیاری از کاربران اینترنت از این مرورگر استفاده می کنند که باید گفت قابلیت های کم نظیری دارد و باید گفت در نوع خود بی نظیر است، این کمپانی قصد دارد تا ویژگی جدید و پرکابردی به مرورگر خود اضافه کند.

(SnoozeTabs) یا خواب موقت، به کاربران این مرورگر اجازه می دهد تا اگر به صفحه ی جالبی در دنیای اینترنت برخورد کردند و وقت یا حوصله خواندن آن مطلب را نداشتند اما علاقه مند به خواندن  آن مطلب هستند، میتوانند آنرا به بعد موکول کنند. برای این کار تنها باید در صفحه مورد نظرتان که میخواهید خواندن آن را به بعد موکول کنید، روی آیکون زنگوله در نوار بالا سمت راست کلیک کرده و در منوی باز شده یکی از گزینه های زمانی پیشنهادی و یا تاریخ و ساعت دلخواهتان را وارد کرده و خواندن صفحه  مورد نظر را به آن ساعت موکول کنید.

این را در نظر داشته باشید که این کمپانی این ویژگی جدید خود را در نسخه ی Beta فایرفاکس به صورت آزمایشی قرار داده و احتمال میرود پس از تایید این کمپانی و استقبال مردم، این ویژگی در نسخه نهایی نیز دیده شود. قطعاً این ویژگی می تواند یک تغییر دلچسب برای کاربرانی که وقت کافی ندارند، باشد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.