Playstation VR سونی را سر بلند می کند

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 6450 بار

حتما شما نیز، نام محصول جدید و منحصر به فرد سونی، یعنی هدست وی آر VR را شنیده اید. باید بگوییم که این هدست، سونی را سربلند کرده که در ادامه مطلب به آن میپردازیم.

شرکت سونی Sony از جمله ابر قدرت ها در زمینه تولید کنسول های بازی بوده که گیمورهای زیادی در دنیا طرفدار آن هستند. سری کنسول های شرکت سونی با نام پلی استیشن Play Station در سراسر دنیا شناخته شده اند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی بوده که نسبت به سری قبل از قدرت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشند، در این بین هر کدام از کنسول ها دارای لوازم جانبی متفاوتی بوده که هیجان بازی را دو چندان می کند، سونی پس از انتشار هدست VR برای نسل جدید پلی استیشن های خود سعی می کند تا فروش آنرا تا ماه آوریل به یک میلیون برساند و باید گفت که سونی تا به امروز چیزی در حدود 915,000 از این دستگاه را فروخته است و این خبر خوشی برای این کمپانی است. مدیریت اجرایی این شرکت یعنی آقای اندروهاوس، طی مصاحبه ای که با نیویورک تایمز داشته گفته است که این شرکت چیزی در حدود 915,000 دستگاه از این هدست را تا تاریخ نوزدهم فوریه به فروش رسانده است. طبق اعلام آقای هاوس، کمپانی سونی برنامه ریزی خاص خود را در پیش دارد تا بتواند تا شش ماه اول انتشار این هدست، یک میلیون از این دستگاه بفروشد. البته باید گفت که با این فروش خوب این هدست، آنها از برنامه ریزی خود نیز جلوتر هستند.

باید گفت که پلی استیشن وی آر Play Station VR قیمتی در حدود چهارصد الی پانصد دلار دارد، برای اجرای این هدست نیز به یک دستگاه پلی استیشن 4، Play Station4 نیاز است. نکته جالب توجه در مورد آمار وارقام اینجاست که شرکت سونی Sony توانسته چیزی در حدود پنجاه و سه میلیون دستگاه پلی استیشن 4 را بفروش برساند که این فروش نیز کارمندان و مدیران سونی را بسیار خرسند کرده است.

باید از را در نظر داشته باشید که خود سونی نیز اعلام کرده بود که انتظار دارد چندین هزار دستگاه پلی استیشن وی آر از زمان عرضه آن خریداری شود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.