UFC ورزشی مهیج و پرخطر

تمامی ورزش های رزمی خطرات خاص خود را دارند اما به جرات میتوان گفت که ورزش UFC جز خطرناک ترین ورزش ها به حساب می آید. ورزشی که حتی ممکن است به مرگ ورزشکاران نیز ختم شود.

دسته بندی : ورزشی
شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 6 بار
مشاهده / دانلود
امپراطور توپ ها، کاسیاس افسانه ای

اگر اهل فوتبال و دنیای پرهیجان آن باشید، حتما ایکر کاسیاس را شنیده اید، دروازه بان معروف و البته با سابقه ای درخشان که بسیاری آن را بهترین دروازه بان جهان میدانند.

دسته بندی : ورزشی
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 14 بار
مشاهده / دانلود
جهان ما چقدر بزرگ است؟

همه ما میدانیم که در اطراف کره خاکی ما ستارگان و سیارات بیشمار دیگری وجود دارد، اما آیا تا به حال به بزرگی آن نیز فکر کرده اید؟

دسته بندی : علمی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 14 بار
مشاهده / دانلود
بیوگرافی رونالدینیو افسانه ای

اگر اهل فوتبال باشید حتما میدانید که چندی پیش رونالدینیو به صورت رسمی از میادین فوتبال خداحافظی کرد، به جرات میتوان گفت که او در دوره خود اسطوره ای به تمام معنا بود و همچچنین افتخارات زیادی را در زمینه فوتبال بر دوش میکشد.

دسته بندی : ورزشی
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 32 بار
مشاهده / دانلود
بررسی فیلم War for the Planet of the Apes

این روزها فیلم هایی با ژانر اکشن و تخیلی طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده اند، اینبار قرار است به بررسی یک از فیلم  پرهیجان و محبوب با نام ظهور سیاره میمون ها بپردازیم.

دسته بندی : سرگرمی
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 51 بار
مشاهده / دانلود
بررسی Huawei Honor V10

هوآوی در نمایشگاه CES 2018 اینبار از پرچمدار جدید خود با قابلیت هوش مصنوعی یعنی آنر 10 پرده برداری کرده است که در ادامه به آن میپردازیم.

دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 76 بار
مشاهده / دانلود
ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear3

کمپانی سامسونگ سعی کرده است تا بخشی از محصولات خود را با فعالیت های ورزشی نیز تطبیق دهد. این ساعت هوشمند نیز جز این دسته از محصولات سامسونگ به حساب می آید که در ادامه به بررسی ان میپردازیم.

دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 46 بار
مشاهده / دانلود
بازگشت موستانگ افسانه ای

اگر فیلم سرقت در 60 ثانیه را به خاطر داشته باشید، به یاد خواهید آورد که در این فیلم ماشین نیکلاس کیج در واقع فورد موستانگ النور بوده است. اما خبر جالب و هیجان انگیز این است که این خودرو قرار است بازتولید شود.

دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 51 بار
مشاهده / دانلود
تریلر بازی Call of Duty WWII

اگر جز طرفداران صنعت گیم هستید حتما با بازی ندای وظیفه آشنایی دارید، بازی در سبک اول شخص و زانر اکشن که تا به امروز توانسته تجربه ای هیجان انگیز را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. در ادامه به بررسی نسخه جدید این بازی یعنی Call of Duty WWII میپردازیم.

دسته بندی : سرگرمی
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : 63 بار
مشاهده / دانلود