گلکسی اس 8، آبروی سامسونگ!

0
دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 1900 بار
دانلود ویدیو

 

در ابتدای شروع این سال جدید، شاهد رونمایی از اسمارت فون هایی حرفه ای و بسیار پر قدرت بوده ایم، اما حال باید دید که سامسونگ اکنون با عرضه اسمارت فون خود یعنی Galaxy S8، توانسته است مشتریان و هواداران خود را دوباره متقاعد کند.

 

سامسونگ پس از پشت سر گذاشتن فشارهایی که بر اثر مشکلات گوشی Note 7  به این شرکت بوجود آمده بود، تمام توان خود را به کار گرفت تا یک ابر اسمارت فون از گلکسی اس 8 بسازد، این اسمارت فون که با صفحه ای نسبتاً بزرگ وحاشیه بسیار کم در اطراف نمایشگر تجهیز شده، باعث شده تا طراحی آن شبیه به آیفون 7 باشد.

همانگونه که میدانید هم اکنون این کمپانی و هوادارانش، بر سر مشکلات بوجود آمده در Note 7 بر روی این موضوع بسیار حساس شده اند، اما شرکت سامسونگ تصمیم بر آن داشته که همچنان از باتری 3000 میلی آمپر در ساعت استفاده کند. با این حال بعید است که این اسمارت فون در زمینه باتری تغییر چشمگیری نسبت به نسل های قبلی خود کرده باشد.

سامسونگ از بزرگترین و موفق ترین شرکت های کره ای محسوب می شود. گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و بیشترین حجم کاری خود را بر صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین قرار داد. طی یک دهه، با رشدی بسیار سریع، سامسونگ به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کره تبدیل شد. در سال ۱۹۸۷ با درگذشت لی بیونگ-چول، پسر او لی کان-هی جانشین او شد. لی کان-هی یک سال بعد برنامه توسعه دوم سامسونگ را در شرکت به راه انداخت. این برنامه شامل بر تجدید ساختار کسب‌وکار قدیمی و تبدیل شرکت به یکی از پنج شرکت برتر الکترونیک و یکی از شرکت‌های چندملیتی در کلاس جهانی بود.

باید دید که این اسمارت فون که به نوعی آبروی سامسونگ محسوب میشود، در برابر رقیبانش چه حرفی برای گفتن خواهد داشت.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.