نسخه جدید بازی Need For Speed Pay Back

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۲۲:۳۲
تعداد بازدید : 1969 بار
دانلود ویدیو

 

بازی های کامپیوتری امروزه تبدیل به دنیای مهیج برای گیمور ها شده اند در میان بازی های هیجان انگیز Need For Speed دارای ارزش بسیار بالایی است، اکنون شاهد انتشار نسخه جدید بازی Need For Speed Pay Back هستیم.

حتما تا به حال شده است که حداقل یک بار تجربه بازی این گیم یعنی Need For Speed را داشته اید یا حداقل تعریف آن را شنیده اید. این کلیپ به خوبی نشانگر کیفیت مطلبوب و البته سبک ماجرایی بازی است. باید گفت که نید فور اسپید یکی از برترین بازی هاست که طرفداران زیادی دارد.

نسخه جدید مجموعه نید فور اسپید Need For Speed بر خلاف نسخه پیشین از بخش تک نفره هیجان انگیز و گسترده بهره می برد. به بیان دیگر، بازیکنان برای تجربه نسخه تک نفره این عنوان دیگر نیازی به اتصال دائمی اینترنت ندارند و این بخش به صورت آفلاین نیز قابل دسترس خواهد بود. در حالت تک نفره و داستانی بازی، شخصیت تیلر مورگان (Tyler Morgan) در تلاش بازسازی تیم حرفه ای اتومبیلرانی و برگزاری مسابقات خیابانی غیرممکن است.

نسخه جدید بازی Need For Speed Pay Back

در مجموع کلاس ماشین ها به پنج دسته مسابقه ای، دریفت، آف-رود، درگ شتاب و Runner تقسیم می شود که بازیکنان بر اساس نوع مسابقه، باید ماشین مورد نیاز را انتخاب کرده و به مسابقه بپردازند. مجموعه نید فور اسپید به بخش شخصی سازی قدرتمند اتومبیل ها معروف بوده و هست به طوری که در نسخه جدید این مجموعه، منوی شخصی سازی اتومبیل ها بهتر از گذشته شده و بازی بازان می توانند قطعات فنی خودرو، رینگ، لاستیک، سپرها و کیت بدنه، رنگ بدنه ماشین و شیشه ها و موارد دیگر را بر اساس سلایق خود شخصی سازی کنند. در این میان، گیمرها برای ارتقای قدرت، هندلینگ، شتاب و… خودرو باید قطعات مورد نیاز را از طریق فروشگاه و پول درون بازی خریداری کنند.

بازی Need For Speed Pay Back در منطقه Fortune Valley جریان خواهد داشت که محیط آن به صورت جهان باز طراحی شده و به منظور افزایش جذابیت مسابقات، این محیط از تنوع بیشتری برخوردار است. محیط Need For Speed Pay Back شامل مناطق کوهستانی، شهری، بیابانی و دره های عمیق می باشد که بر اساس نوع و کلاس مسابقه، بازیکنان در این محیط ها با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. سیستم اتولوگ (autolog) که مختص بخش چند نفره عناوین ویدیویی سری نید فور اسپید است، در نسخه جدید نیز وظیفه به اشتراک گذاری فعالیت ها و دستاوردهای گیمرها را برعهده دارد. به لطف این سیستم، بازیکنان در بخش چند نفره بازی برای رکوردشکنی و کسب امتیازات بهتر همیشه به چالش کشیده خواهند شد که این امر هیجان بازی را دو چندان می کند. باید گفت که تیم سازنده این بازی، جلوه های داستانی را به خوبی به تصویر کشیده اند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.