ویدئو رونمایی از گلکسی نوت 8

0
دسته بندی : تکنولوژی
جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 2050 بار
دانلود ویدیو

 

گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) پرچمدار جدید شرکت سامسونگ می باشد که به دعوت نامه سامسونگ در 23 آگوست (1 شهریور) از آن رونمایی خواهد شد.

گلکسی نوت 8 سامسونگ Galaxy Note 8 هنوز وارد بازار نشده سر و صداهای زیادی به پا کرده است هر روز شاهد ویدئو ها و تصاویر رندر شده جدیدی پیرامون این فبلت هستیم. آنچه که به تازگی از تصاویر رندر شده احتمالی Galaxy Note 8 فاش شده است با رندرهای پیشین از این فبلت پرچم‎ دار هم‌ خوانی دارد و در تمامی این تصاویر، نشان داده می‌ شود که طراحی شاسی گلکسی نوت ۸ در مقایسه با گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ، بیشتر حالت مستطیلی به خود گرفته است.

در رندرهای جدید گلکسی نوت 8 سامسونگ تفاوت در سنسورها قابل مشاهده است که قطعاً تفاوت در کارآیی را نیز به دنبال خواهند داشت. شایعاتی پیرامون وجود یک دکمه اختصاصی برای فعال‌ سازی دستیار صوتی بیکسبی در لبه سمت چپ گلکسی نوت 8 وجود داشت که تصاویر رندر شده جدید صحتی بر این شایعات است.

در این تصاویر رندر شده جای سنسور تشخیص اثر انگشت تغییر نکرده و همانند گلکسی اس 8 می باشد، با این وجود، فلاش LED به‌ جای اینکه در سمت چپ ماژول دوربین قرار بگیرد، به کنار سنسور اثر انگشت منتقل شده است تا به‌اشتباه، سنسورهای دوربین را به‌ جای حسگر اثر انگشت لمس نکنید!

طرفداران نوت سامسونگ بی صبرانه منتظر رونمایی از گلکسی نوت 8 هستند اما طبق اظهارات سامسونگ Galaxy Note 8 در دو مرحله وارد بازار خواهد شد و به احتمال قوی برای عرضه گسترده این فبلت باید تا مهر ماه صبر کنیم.

سامسونگ برای رونمایی از سری نوت خود تمام تلاشش را کرده است که بتواند بهترین محصول خود را ساخته و به بازار معرفی کند تا جبرانی برای کاهش فروش گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس باشد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.