تیزر معرفی مایکروسافت Paint 3D

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۲۱:۰۰
تعداد بازدید : 1460 بار
دانلود ویدیو

 

تیزر معرفی مایکروسافت Paint 3D که توسط این شرکت در پی انتشار خبر منسوخ شدن نرم افزار Paint در معرض دید همگان قرار گرفت.

در پی انتشار ویندوز 10 و بکار گیری نرم افزارهای جدید توسط مایکروسافت این بار نوبت نرم افزار پینت است که تغییر و تحولات جدید را تجربه کند.

Paint 3D در واقع نسل جدیدی از نرم افزار نقاشی ویندوز است، نسخه های سه بعدی نقاشی، فیلم های سه بعدی دریچه ای جدید از تماشای تصاویر را برای عموم رقم زده است. طرفداران این تکنولوژی سه بعدی هر روز بیشتر از روز قبل می شوند پس تکنولوژی های تولید نرم افزار نیز باید با آن همسو شده و نسل جدیدی از نرم افزارها را پدید آورد.

وقتی که Paint 3D نسل جدید نرم افزار نقاشی ویندوز شود، قطعا قابلیت هایی دارد که دست کاربران را در استفاده از آن حسابی باز می گذارد تا بتوانند از آن به نحو احسن استفاده کنند. شما با Paint 3D یک نقاشی معمولی نخواهید کشید چرا که حتی اگر نقاشی دیجیتالی تان حرفه ای نباشد، قطعا رابط کاربری جدیدی را تجربه خواهید کرد.

نکته مهمی که در استفاده از Paint 3D وجود دارد این است که می توانید به راحتی با عینک واقعیت مجازی، این تصاویر را عینا مشاهده کنید. از کاربرد های مهم Paint 3D این است که می توانید از طریق آن، با پرینتر های سه بعدی کار کنید و آنچه را که طراحی می کنید، عینا ایجاد کنید.

کاربرانی که از گوشی های ویندوز فونی استفاده می کنند نیز قادر خواهند بود از نسخه موبایلی این اپلیکیشن بهره مند شوند. برای داشتن تیری دی پینت باید تا فصل بهار صبر کنید.

باید ببینیم حالا که نرم افزار Paint منسوخ می شود نرم افزار جدیدتر Paint 3D تا جه حد می تواند کاربران را به خود جلب کند و آن ها را راضی کند؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.