ویدئو لنز طبی پیور ویژن 2 بوش اند لومب

0
دسته بندی : پزشکی
جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 1216 بار
دانلود ویدیو

 

لنز طبی پیور ویژن 2 بوش اند لومب bausch & lomb را میتوان جز لنزهای موفق و پرفروش در سطح جهانی و ایران دانست که توانسته مشتریان بسیاری برای خود دست و پا کند.

یکی از مهمترین عضوهای بدن چشم است، شما به وسیله چشمانتان کارهای بسیار مهمی انجام میدهید داشتن بینایی بزرگترین نعمتی است که باید قدردان آن باشیم.

چشم به همان اندازه که اهمیت بسیاری دارد مراقبت از آن نیز بسیار مهم است به دلایل مختلف افراد در طول دوران زندگیشان ممکن است دچار افت بینایی و یا بیماری های چشمی شوند که به لطف علم پزشکی همه این موارد قابل درمان است.

بسیاری از افراد برای جبران افت بینایی خود مجبور به استفاده از عینک می شوند که ممکن است دائمی یا جهت مطالعه باشد، نگه داشتن عینک بر روی صورت همیشه از مشکلات افراد عینکی بوده که با گذشت زمان و پیشرفت علم اکنون می توان از لنزهای طبی به عنوان جایگزین بسیار مناسبی برای عینک استفاده کرد. بسیاری از افراد که از عینک های طبی استفاده می کنند به مرور زمان احساس می کنند که نیاز به لنز دارند. با داشتن لنز دیگر لازم نیست نگران کثیف شدن و بخار گرفتن و گم شدن عینک خود باشید و به لحاظ زیبایی نیز به علت نامرئی بودن ترجیح داده می شود.

 بوش اند لومب bausch & lomb یکی از برندهای معتبر و نام آشنا در زمینه تولید لنزهای طبی و رنگی است این کمپانی در سال 1853 میلادی توسط دو دانشمند آلمانی با نام های John Jacob Bausch و Henry Lomb که به آمریکا مهاجرت کرده بودند شکل گرفت.

امروزه کمپانی بوش اند لامب bausch & lomb پس از گذشت 160 سال به عنوان موفق ترین کمپانی مولتی نشنال در بیش از 100 کشور دنیا و با بیش از 13000 کارمند به عنوان کمپانی پیشرو در تولید داروهای چشمی، لنزهای طبی و رنگی، محلول های نگهدارنده لنز و ابزار و تجهیزات مربوط به جراحی چشم با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با هدف «بینایی بهتر، زندگی بهتر» به دنیا خدمت رسانی می کند.

اولین عکس ماهواره ای گرفته شده از کره ماه نیز توسط دوربینی انجام شده بود که لنز آن را شرکت بوش اند لومب bausch & lomb تهیه کرده بود. در سال 1971 اولین لنز تماسی نرم و در سال 1987 اولین محلول چند منظوره نگهدارنده لنز، توسط بوش اند لامب تولید شد. تولید اولین لنز سیلیکون هایدروژل توسط کمپانی بوش اند لامب در سال 1999 انقلابی در دنیای لنزهای تماسی بوجود آورد.

کمپانی بوش اند لومب bausch & lomb اکنون با تولید بهترین لنزهای طبی و رنگی در جهان زبان زد خاص و عام است موفقیت این کمپانی با شعار «بهتر ببینید ، بهتر زندگی کنید» عجین شده است. شما میتوانید محصولات متنوع این کمپانی از لنز طبی پیور ویژن 2 بوش اند لومب Bauch & Lomb PureVision جمله را از سایت لیموسبز خریداری کنید.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.